Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet barátom ennyi idősen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet barátom ennyi idősen?

Figyelt kérdés
Hali :) A kérdésem annyi lenne,hogy szerintetek 13 évesen lehetne barátom?Tudom,hogy ilyenkor még korai és nem is feltétlen szeretnék,de van egy fiú akinek tetszem és nem tudom,hogy ilyenkor érdemes lenne-e belekezdeni.A tanulásra szeretnék még inkább figyelni és a legtöbbet belefektetni.Ha esetleg mégis összejönnénk akkor nem lenne ellenére senkinek ha moziba járnánk,megfognánk egymás kezét?Anyukámat nem merem megkérdezni,azért itt kérdezek:) 13/L

2016. aug. 5. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

pedig nyugodtan megbeszélheted anyukáddal az ilyesmit is :) természetes dolog, hogy felnő az ember gyereke, és az az élet rendje, hogy barát/barátnő is lesz előbb utóbb...

és teljesen rendben vannak az általad felsorolt programok...

2016. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igazából, ez egyénfüggő.:D

én amikor majdnem összejöttem egy sráccal, mégtöbbet tanultam, mert nem akartam egy buta csitrinek tűnni előtte.:DD

habár volt hogy pont amiatt nem bírtam tanulni, mert csak rá tudtam gondolni:D na meg arról ne is beszéljünk, amikor a délutánom nagyrészét vele töltöttem és csak este tanultam, hulla fáradtan...^^

2016. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nax° válasza:

ennyi idosen még csak felnyulhatsz magadnak.

de azt már jó mélyen

2016. aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elso ketto,koszi a normalis valaszokat. :)
2016. aug. 5. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!