Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 14-es vagyok (lány), a tanácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Riva Hell kérdése:

14-es vagyok (lány), a tanácsotokat szeretném kikérni, abban hogy ennyi idősen elfogatható hogy barátom legyen?

Figyelt kérdés
Mert az iskolában sokat cikiznek az osztálytársnőim, hogy már igazán lehetne barátom, és ithon a családtagok is mondták már nagyon sokszor hogy én miért nem "pasizok" vagy barátkozok fiúkkal, nos hát buzonytalan vagyok,mivel akarnák "fiúzni" meg nem is,agyban felkészült vagyok és rátemrett egy kapcsolatra de lélekben nem annyira (mert anyukám már 6éve hogy meghalt és azóta nehezebben barátkozom főleg fiúkkal) nos ebben szeretném ha leírnátok a véleményeiteket/tanácsaitokat,előre is köszönöm.

2014. nov. 16. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne halgass rájuk,te tudod hogy neked mi a jó.Te dönts az életben és ne más helyetted.
2014. nov. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Szia! Szerintem Igen, legalább is magamból kiindulva . Én is 14 vagyok ( lány) és már volt barátom .
2014. nov. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
de ne halgass másokra. Csak a saját véleményed a fontos.
2014. nov. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lassan minden 14 éves szexel,de nem muszáj beállnod a sorba...van még rá időd.
2014. nov. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi komenteket, csak annyira bizonytalan vagyok ebben a szerelem témában, mert az igazság az hogy nem voltam még szerelemse sosem, és félek hogy soha nem találom meg.
2014. nov. 16. 15:37
 6/12 anonim ***** válasza:
barátod lehet, csók lehet, de a szexualitást jópár évig azért kerüld! mindennek megvan a maga határa! ;)
2014. nov. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

ahelyett hogy pasiznál inkább csak éld simán az életed:) és ha lesz egy olyan fiú, aki boldoggá tud tenni akkor azt úgy is tudni fogod hidd el ;) talán ha még 20 évesen se lesz senkid akkor egy kicsit erőltetheted az ismerkedést hogy ne szippantson be az egyedüllét, de felesleges elkapkodni:)

17f

2014. nov. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
14-es születésű? 100 éves?
2014. nov. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne siettesd, nem maradsz le semmiről. A tizenéves kort pedig lehet hasznosabb dolgokra is fordítani, mert ilyenkor legfogékonyabb az emberi agy a tanulásra, ezt biológia órán is tanulhattad... :)
2014. nov. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vagy a leendő 14-es hozzászóló vagy/leszel?
2014. nov. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!