Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Legjobb baratnom lenyulta a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb baratnom lenyulta a szerelmem. Massal is tortent ilyen? Miert ilyen igazsagtalan az elet?

Figyelt kérdés

2016. aug. 5. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyszerű.. Ők szeretik egymást és te vagy a boszi ha közéjük akarsz állni ahelyett h örülnél nekik hisz mindkettőjüket szereted nem? Értem h szar de akkor vszinu am se jött van össze.. Neked más a nagy Ő ezt el kell fogadni
2016. aug. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
csak hasonló..épp alakulgatott valami egy lánnyal, neki meg volt egy ikertestvére aki szintén elkezdett ismerkedni egy fiúval..a találkozóra az elsőnek említett lány ment el, így lenyúlta a testvérétől a fiút, meg az a fiú is közvetetten tőlem a lányt
2016. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Elso bar olyan konnyu lenne..
2016. aug. 5. 20:20
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha szereted őket akkor konyebbnek kell lennie.. Nem lehetetlen és rajtad múlik nem nyafogni kell meg sajnálni magad már bocsi de ezt jóból mondom
2016. aug. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Most oszinten,hogy szeressem a baratnom ezek utan? Utolso rI banc. Csak erdekbol van vele...
2016. aug. 5. 20:45
 6/13 anonim válasza:
Nem akarok beleszólni de ha barátnöd eltudta csábitani elöled akkor a fiú nem is szeretet igazán mert ha szeretet volna a barátnödet elküldte volna.
2016. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez kicsit hosszu de igen nagyon szeretett csak en mas orszagba kerultem..o pedig otthon es igy jottek ossze.
2016. aug. 5. 21:23
 8/13 anonim válasza:
A barátnöddel ne álj szoba szetintem mert nem te voltál a hibás ha gerinces a barátnöd ö fog keresni és bocsánatot kér mert ö a hibás! Ha barátod hüseges tudot volna várni a tesóm elhagyta a barátját amikor kiutazott külföldre ez volt 4honapja a pasi azota is hüséges.
2016. aug. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Dehogy allok szoba... szerintem soha nem fogok egyikkel se beszelni. Rohadekok.
2016. aug. 5. 21:37
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szerencses a tesod! :)
2016. aug. 5. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!