Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Rám írt a volt szerelmem új...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám írt a volt szerelmem új barátnője. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött az egész,hogy találkoztam egy sráccal(osztálytársak vagyunk).Egyszer meghívott a foci meccsére amire el is mentem.A meccs után hazakísért és az úton nagyon sokat beszéltünk és röhögtünk(sajna belázasodott meccs után ezért csak félig kísért haza).Amikor hazaértem még beszéltünk telefonon kb 2 órát.Nagyon jó volt és kezdtem azt érezni h egyre jobban kezdem megszeretni.Következő héten nem jött suliba mert eléggé rosszul volt.De minden este beszéltünk vele.Egyik beszélgetésnél szóba jött,hogy kinek ki tetszik és nekem elmondta,hogy nagyon bír és nagyon tetszek neki mert nagyon más vagyok és mondta,hogy úgy gondolja,hogy belém szeretett.Én is elmeséltem neki mindent amit gondolok érzek iránta.És megbeszéltük,hogy találkozzunk hétvégén.A héten egyik este ki voltam borulva(nagymamám kórházba került) és akkor hívott és nem bírtam visszafogni magam és belesírtam a telefonba.Ő folyamatosan kérdezte mi a baj? mi történt?Kérlek mondd el!de nagyon rosszul voltam és mondtam,hogy lerakom és leraktam.Elmentem aludni.Beraktam a fülest a fülembe és zenét hallgattam elaludtam kb 2 órára mire felébredtem este 11 lehetett,megnéztem a telómat és láttam,hogy egy nem fogadott hívás és 5db üzenet.

1.üzi: Jobban vagy?

2.üzi: Sajnálom.

3.üzi: Figyelj hogyha bármi rosszat tettem kérlek ne haragudj,de ha valami más történt hidd el minden rendben lesz :)

4.üzi: Most küldtél valamit mert nem jött semmi

5.üzi: Szép álmokat....

Nagyon jól estek ezek az üzenetek.Annyira aranyos volt tőle.Másnap este az aszt hiszem Péntek volt felhívott és kérdezte,hogy minden oké mondtam neki,hogy igen(hallottam a hangján,hogy egy kicsit megnyugodott).Szintén 2 óráig beszéltünk.Másnap találkoztunk vele. Sokáig sétáltunk röhögtünk,beszélgettünk meg ilyenek.....Aztán leültünk egy padra és elkezdtünk lelkizni.Ő mesélt nekem magáról (családi állapot,apja betegsége,saját lelki állapota) én is meséltem neki magamról és kiderült,hogy abszolút egy cipőben járunk.És elkezdtünk beszélni erről az egészről ami köztünk zajlik és éreztem,hogy nagy a feszengés.Én éreztem,hogy nagyon komolyan gondolja a dolgokat és én is pontosan ugyan így éreztem.És nem bírtam ki és mondtam,hogy Szerintem smároljunk! rám nézett és elmosolyodott és hozzám hajolt és megtörtént!!!:)Nagyon jó volt.Olyan kellemesen beletúrt a hajamba és olyan jó volt amikor megérintette az arcomat.Szétcuppantunk és összenevettünk mondtam,hogy nem hiszem el,hogy ez velem történik és mondta,hogy de igen is velem történik és újra megcsókolt. 4 x csókolóztunk míg a HÉV megállóig mentünk:)Amikor jött a HÉV még 1x utoljára hosszasan megcsókolt és elment.Ezek után száz üzit kaptam tőle,hogy mennyire örül és szóhoz se jut.Aztán még beszéltünk 2 órát telefonon és kérdezte,hogy ráérek e másnap,de sajna nekem nem volt jó :(És még mondta nekem,hogy vele nem volt még olyan,hogy egy lány akit szeret viszont szereti őt és neki most kell egy kis idő,hogy megszokja és felfogja,hogy mi történik.Másnap csak egy két mondatot váltottunk facebookon ennyi semmi más.Következő héten Hétfőre megbeszéltük,hogy órák után szánunk egymásra egy kis időt na vagyis az nap figyelmen kívül hagyott,rám se nézett,hozzám se szólt és órák után csak lazán elment.Másnap én visszavágtam neki nem néztem rá,figyelmen kívül hagytam és egy értelműen kaptam egy olyan üzenetet,hogy mi a bajod velem?.Mondtam neki,hogy elég gáz az,hogy megbeszélünk vele valamit és az egyikünknek teljesen mindegy.Bocsánatot kért megbocsátottam és megbeszéltük vele,hogy akkor másnap találkozzunk órák után.Másnap se volt semmi kimentem érte a megállóba és mondtam neki,hogy most mi van újra bocsánatot kért és mikor jött a villamos odalépett és megcsókolt.És aztán felugrott a villamosra utoljára visszanézett rám mosolygott és elment.Nagyon jó volt.Este ezt írta,hogy ez mi volt? kiakadtam kicsit és leöntöttem neki mindent. Elmondtam neki,hogy elég szörnyű az,hogy 2 x is elfelejti azt,hogy találkozik velem és az nagyon rossz érzés,hogy figyelmen kívül hagy egész nap figyelmen kívül hagy engem.Először védekezett,de aztán végén mondta,hogy jól van nem szeretnék veszekedni igazad van.Másnap semmi nem volt.Elkezdődött az őszi szünet és egy nappal előtte megírta,hogy nem lehet semmi mert ő nem akar most még kapcsolatot mondta,hogy nem miattam van,de felejtsük el.Beletörődtem.Sírtam egy csomót......Véget ért a szünet bocsánatot kért és mondta,hogy óriási hülye volt, megbocsátottam.Aztán Novemberben írta,hogy maradjunk barátok összetörtem,de beletörődtem.(ez az idő alatt majdnem minden nap beszéltünk vele facebookon vagy telefonon)Aztán most nemrég hívott,hogy nagyon rosszul van.Lelkiztünk vele (depressziós)és kérdezte én,hogy vagyok (tüdő gyulladásom volt 2 hétig nem voltam suliban) beszéltünk szintén 2 óráig.Megkérdezte,hogy járnák e vele és mondtam,hogy igen...Ezt elmeséltem egy osztálytársamnak (nagyon nagyon hülye voltam) ő meg tovább terjesztette de csak 3 ember tudta meg.Akik ráírtak a srácra,hogy igaz ez meg ilyenek....Asrác írt nekem (nagyon ki volt akadva).Bocsánatot kértem.Hétvégén találkoztunk és beszéltünk erről kérdeztem mit akar mondta,hogy szabadságot(nem akar csinálni semmit így értette) és mondta,hogy meg van barátnő nélkül.De aztán mondta,hogy mi vele együtt vagyunk még mindig.Este még beszéltünk vele egyet este és ennyi volt.Azóta semmi.De most nemrég rám írt valami ismeretlen csaj aki az ismerőse azt írta,hogy törődjek bele abba,hogy ő a csaja és,hogy szeretik egymást és küldött a csaja egy képet,amelyen összefont kezek vannak.Mondtam oké.De nagyon rosszul esik:(Nem tudom mennyire igaz ez mert nekem a srác még régebben mondta,hogy nem akar velem rosszban lenni de akkor nem írná ezt a csaja.Meg honnan tudja a csaj a nevemet vagy pedig ez valami féltékennyé tevés? Nem tudom. Segítsetek Kérlek !!!!L15



#barátnő #csók #barát #szerelem #pasi #érzelem.barátság
2015. dec. 30. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet valaki ilyen ember? Probald ot elfelejteni. Nem volt oszinte hozzad, pedig biztal benne. Ne beszelj vele tobbet szerintem.
2015. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Ezt nem fogom elolvasni, de minek írt rád visza akarja adni v mi?
2015. dec. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős történet..nem szeretnék rosszat mert az ilyen kommenteket én se szeretem de felejtsd el még ha úgy gondolod nem fog menni akkoris.aki ennyiszer átvert és kihasználta a bizalmad az nem érdemel meg téged.Velem is nemrég történt hasonló eset,és bár még mindig szeretem a srácot el kell hogy felejtsem mert csak még több csalódást fog okozni.És jön a sablonduma:Lesz más :) valaki aki értékel,vigyáz rád,és nem akar elveszíteni.Sok sikert :)
2015. dec. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a srác nem érdemli meg, hogy ennyit szomorkodj miatta megbocsáss neki és foglalkozz vele ráadásul az, hogy tele írtad egy kisregénnyel a GYK-t emiatt a személy miatt aki ennyiszer átvert... Nagyon sajnállak de inkább engedd el ezt az embert. Tudod pozitívat be, negatívat ki!
2015. dec. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem dolgozd fel magadban ezt az egészet. Nekem is volt hasonló. Elhatároztam, h leírok mindent az illetőnek és elküldöm postán. Teleírtam egy füzetet, minden emléket, minden kapcsolódó dolgot, amit el akartam mondani. Végül nem küldtem el, de jólesett leírni, valahogy lezárta bennem azt a fejezetet, jobban át tudtam gondolni az egészet. Utána jobban voltam. Próbáld ki, ha van időd rá, hátha jobb lesz tőle egy kicsit. :) Lezár egy fejezetet. ;)


A srác után meg ne fuss. Ne bocsáss meg neki. Én a helyedben alaposan besértődtem volna, és hosszabb ideig kellett volna engesztelnie, h elnyerje a bocsánatomat.


Főleg azért nem szabad túl hamar megbocsátani, mert akkor azt hiszi, bármit megtehet veled, bármit elviselsz tőle, azt csinál veled, amit akar...

2015. dec. 31. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Azzal a csajjal meg ne beszélj. Vannak ilyen nők... Rosszindulatból, féltékenységből keverik a szart. A srác valószínűleg beszélt neki rólad és féltékeny lett. Tégy úgy, mintha nem is írt volna neked semmit. Ha már válaszoltál, többet ne tedd. Mintha nem is létezne. ;) Ki tudja, mi van mögötte? Szard le. ;)


Ne törődj vele, az ilyen lányok... jobb ha elkerüli őket az ember.

2015. dec. 31. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy lánnyal volt ugyanez. Csak mi sokkal tovább voltunk együtt(több mint egy év). Aztán pár hónapig depis voltam és végül elvágtam minden kapcsolatomat, emlékemet tőle, kértem Istent, hogy felejtsem el és megsemmisítettem az összes közös emlékünket. Végül sikerült és már egyáltalán nem érdekel. Azt sem tudomm már kb hogy nézett ki igazából, vagy ki is ő.

16/F

2015. dec. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak egy kissé leesett az önbizalom szintem ez a sztori miatt úgy érzem mintha nem lennék tökéletes :(De köszönöm szépen a válaszokat:)És bocsánat a hosszú szövegért
2015. dec. 31. 08:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Senki sem tökéletes. :) Egyébként szerintem túl sokszor bocsájtottál meg neki,túl kedves voltál,ő meg kihasznált.Szerintem ne foglalkozz vele,hagyd figyelmen kívül a srácot.De ha pl. köszön,akkor köszönj vissza neki,légy vidám.Tégy úgy,mintha semmi sem történt volna köztetek.Ez kissé ingerelni fogja majd,hogy így meg vagy nélküle.A lánynak meg üzend,hogy sok boldogságot neki meg "annak".De máskor ne írj vissza egyiknek se.
2015. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!