Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintem jó jel ha a titkos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem jó jel ha a titkos szerelmem becéz vagy vagy testvérnek hív?

Figyelt kérdés
Facen beszélgetés közben szivecskéket küldünk egymásnak de nem tudom hogy most barát vagyok vagy van esélyem oh es megvalami 3x hívtam randira de mindig elfoglalt volt de utoljára az utolsó pillanatban mondta le de mar megbeszéltük mikor hol de kozbejott egy fontos ügy. Barátom rakerdezett nala hogy tetszek e neki erre o rajott régen de semmit nem mondott

2016. aug. 6. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akar lekoppintani olyan durván, mert nem tetszel neki

Attól hogy szivecskéket küld... én meg 😘,😙szmájlikat küldözgetek a barátaimnak/barátnőimnek, mégse jön be egyik se

2016. aug. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ha testvérnek hív szigorúab csak barát mitöbb benne fogsz ragadni a friendzoneban
2016. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nemigazán. Ha testvérnek hív az talán picit rosszabb is mint a barátzóna...pedig a barátzónából sem egyszerű kikeveredni, de van akinek ment *mázlisták* .Ha pedig ilyen egyszerűen küldözget szívecskéket akkor nem gondol rád úgy, mert akkor komolyabban venné,akkor nem akarna hibázni/elijeszteni és nem küldözgetné csak úgy. Sajnálom. :/ ^^"
2016. aug. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!