Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Szerintem semmi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerintem semmi esélyem sincs. Vagy de?

Figyelt kérdés

11 éves lány vagyok, és szerelmes vagyok egy 14 éves fiúba.

Egy iskolába járunk. Édesapám révén már két éve ismerem azt az osztályt, de csak tavaly egy osztálytábor alkalmával lettem szerelmes (nevezzük így) X-be. 2015-ben kezdtem el ebbe az iskolába járni, akkor mindig köszönt nekem, ha találkoztunk. Néhàny hónap után már csak átnézett rajtam és ellökött a folyosón. Pedig én nem mondtam ès nem csináltam semmit. Időközben megtudtam (bizonytalan forrásokból, tehát nem biztos, hogy teljesen igaz), hogy a fiú ikertestvérének (lány a testvére) a barátnője szerelmes belé.

Mit tegyek? Szerintem semmi esélyem egy osztálytárs mellett. Vagy de? Mit tegyek?



2016. júl. 9. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

You are just eleven year old. So you can't read this. XD

You don't need a girlfriend/boyfriend when you just eleven year old, so shut the fuck up.

2016. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
#1, du hast recht!
2016. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem olvastam végig.

11 éves vagy. 11 évesen az én húgom még könyörgött, hogy babázzak vele és szerintem ez így van rendben. A 14 éveseknél meg már kb alap hogy egymás kezét fogják, rosszabb esetben mást is.

Ez a korkülönbség idősebb korban nem vészes, nálatok még viszont túl sok.

Bár a te korodban még csak simán nem kéne pasizni. Persze, ne érts félre, én is voltam ennyi idősen szerelmes, ez oké. De nem kell még járni másokkal, szerintem.

2016. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#1: Öhm, ha 11 éves már simán beszélhet egy alap szinten angolul, sok helyen már elsőben is megy a nyelvoktatás, de mindegy.

Hogy a kérdésre válaszoljak, nem akarlak megbántani, de egy 14 éves srácnak te még csak egy kislány vagy. Ami a hirtelen bunkózását illeti, valószínűleg beindult nála a kamaszkor, és hirtelen elkezdett ciki lenni, hogy egy nála három évvel fiatalabb lánynak köszönget. Ne is firtass, a kamasz fiúk, főleg a kamaszkor elején, nagyon furák, nekünk, lányoknak. Az, hogy egy másik lány szerelmes belé, mégha nem is biztos, nem igazán változtat azon a helyzeten, hogy ez a fiú túl öreg hozzás, ráadásul igaza van az első válaszolónak: kicsit fiatal vagy még ehhez.

2016. júl. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnálom, hogy félreértettetek. Ez az egész nem arról szólt, hogy
2016. júl. 10. 09:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Miről?._.
2016. júl. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Thanks #4:)
2016. júl. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
*hogy járni akarok vele. Lehet, hogy velem egyidősbe kéne szerelmesnek lennem. De most őszintén: Mi a baj azzal, ha egy nálam idősebbe vagyok szerelmes?
2016. júl. 10. 10:37
 9/10 anonim válasza:
Túl fiatal vagy.16 éves korodig ne pasizz.Ha akarod elmagyarázom miért.
2016. júl. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok JÁRNI senkivel és nem PASIZOK
2016. júl. 12. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!