Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kezdhetek jobban aggódni vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdhetek jobban aggódni vagy lenyugodhatok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és a párommal már csináltuk, viszont most nagyon félek, mert már egy hete nem jött meg. Mondjuk már ilyen előfordult, és igazából még csak 3 hónapja "állt be rendesen"(=még így is késett akkor 3-4 napokat). Igazándiból eddig úgy nézett ki a feljegyzett naptáram, hogy január kb. 9-10 napig tartott, majd februárban 2 napig (?), márciusban rendesen 1 hétig, áprilisban meg sem jött, majd május, június, július pár nap késéssel, de megvolt az 1 hét. És én most arra lennék kíváncsni, hogy most azért nem jött meg, mert valamit elcsesztünk, vagy azért, mert lehet megint lesz 1 hónap kihagyásom vagy esetleg megjöhet még a jövő héten???

2016. aug. 7. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Miért dugnak, akik még védekezni sem bírnak normálisan?
2016. aug. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszod, ezzel tényleg megnyugtattál :) Képzeld szoktunk védekezni :) És rendszerint nagyon figyelek is ^^ De szerintem nem én vagyok az első olyan nő a Földön, akinek mondjuk nem jön meg normálisan vagy éppen valami baj történt, amire tanácsért fordul!!! Tudod ide az emberek azért járnak, hogy segítséget kapjanak, nem pedig azért, hogy lehúrogják őket! >:(
2016. aug. 7. 14:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak késik, viszont ha nagyon rágörcsölsz, akkor késni is fog.
2016. aug. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem :/
2016. aug. 7. 15:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki odafigyel mindenre, és biztonságos módot választ a védekezésre, annak nem kell görcsölnie, teherbe esik e. Erről ennyit.
2016. aug. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem a max védelmet biztosító gumi (és nem reality feel) biztonságos. Kétségeim vannak, mert emberből vagyok! Mindenki követhet el hibát! Mindenki aggódhat túl dolgokat... Ja és még egy valami... én szeretkezni szoktam, nem pedig dugni :)
2016. aug. 7. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!