Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell rastartolni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell rastartolni egy fiúra?

Figyelt kérdés

2016. aug. 7. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:

oda mesz hozzá és lekapod, és már tiéd is lesz XD 17f

hány éves vagy?

2016. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
14-15 éves vagyok .Mi az i lekapom ??
2016. aug. 7. 20:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkább szerintem a fiú startoljon rád, mint te ő rá. Éreztesd, hogy neked tetszik, de nem kell rástartolni. Szerintem ez a fiú dolga. :) 15/F
2016. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

lekapod= hirtelen lesmárolod

De ha normális lánynak akarsz tűnni, és "komoly kapcsolatot" szeretnél akkor a lekapást és az egész rástartolást elfelejted hamar :)

2016. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De amúgy i kell rastartolni??
2016. aug. 7. 21:05
 6/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. mint a 4-es írta, azt jelenti :D
2016. aug. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mikor előtte mégy el, akkor kinyomod a melled meg a feneked, rebegteted a szempilláidat és ennyit mondasz: "Na mi van cicafiú?" Szerintem indulásnak ennyi elég is lesz. Ha igazi férfi, akkor lépni fog!
2016. aug. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Istenem, 14 évesen miért kell ezzel foglalkozni? Babázz, barátkozz, játssz, tanulj, élvezd a gyerekkort, mert gyerek vagy. Hidd el hogy ez teljes mértékben ráérős dolog. (Még akkor is ha a korosztályod nagy része csinálja. Attól még nem kell beállni a sorba).
2016. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nyomd a csöcsöd a képébe
2016. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Aha! Szval 14 éves vagy, nem tudod hogy mit jelent a "lekapás", és ilyen kérdést írsz ki hogy "hogyan kell rástartolni egy fiúra?"

Szerintem inkább kapcsold ki a számítógépet, és menj le a játszótérre játszani, vagy valami hasonló..

De hogy ne legyek bunkó, a kérdésedre is választ kapsz. SEHOGY! Ha a fiú akar valamit tőled, akkor ő majd "rádstratrol"

2016. aug. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!