Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nagyon tetszik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon tetszik?

Figyelt kérdés

Tudom házinyúlra nem lövünk, ezt próbáltam is betartani de nem megy!!

Van egy lány az osztályunkba aki egyszerűen tökéletes!! Nemcsak okos, kedves, intelligens, humoros, komoly hanem eszméletlenül szép is!! Vékony, hosszú sötétbarna haja van, gyönyörű zöld szeme, és amikor mosolyog na az kész.

Sajnos többen is észrevették őt, de ő senkivel sem kezdett még ki. Érdemes lenne bepróbálkoznom? Eddig könnyű volt háttérből nézegetni de lehet hogy meg kéne próbálnom. Vagy maradjon inkább titokban?


Mit tehetnék??? 17 f


2016. aug. 7. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mire vársz tesó?!

Én a helyedbe vallanák neki :) veszteni valód nincsen..!

2016. aug. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan kezdj el vele beszélgetni :) csak legyél magabiztos de ne nagyképű és ne túl rámenős és ne legyél ilyen tesze-tosza se

add önmagad :) sok sikert :)

2016. aug. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fizikiwi ***** válasza:
100%
Beszélgess vele, időnként dicsérd meg, kicsit később el is hívhatod. Egyet értek a 2. válaszolóval.
2016. aug. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem egy próbát megér :D Csak nehogy az legyen, hogy neadjisten elbaszol valamit, és megkeseríti a maradék éveiteket a suliba.. :) De szerintem ha kedves leszel vele, akkor jól jössz ki belőle :D Nagy kalappal ;)
2016. aug. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát ez az hogyha nemet mond akkor ciki még 2 évig egy helyre járni vele.

Többször odamegyek segítséget kérni tőle, és ő mindig aranyosan segít de nem látom azokat a jeleket amiket kéne.

2016. aug. 7. 23:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon megértelek. Velem ugyanez a helyzet, csak én lány vagyok:) Ne haragudj érte, de szerintem még várj. Tudom, hogy ez mennyire szar,de inkább mint hogy örökre elrontsd. Legyél vele továbbra is kedves, figyelmes, próbálj vele sokat kettesben lenni, és hidd el lesz valami ;) Ha pedig nem (és bár én utálom mikor nekem ezt mondják, de igaz), akkor hagyd, csak ő veszített ezzel. Lesz másik. Én mindenesetre drukkolok neked, remélem osszejottok:))
2016. aug. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!