Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tetszik egy Dunaharaszti lány én pedig Esztergomban lakom.

Figyelt kérdés
Megismertem egy csajt nyáron egy táborban éshat szoktunk facen is beszelgetni. Es sokszor van hogy elakad a beszélgetés. Ilyenkor milyen témat lehetne bedobni? És ő amúgyis Bp alatt lakik vlhol (asszem Dunaharasztin) en pedig Esztergomban. És talalkozni se nagyon tudunk mert most 16 rvesen nem tudok akarhova elmenni. Meg úgy érzem h egyre szarabb az eletem. :( Ezt a keedést se tudtam normalisan megfogalmazni es meg ezer problemam van ezen kibűl!! :( Én már nem bírom!!! :(

2016. aug. 4. 22:56
 1/7 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
51%
na...megbeszeled a talalkozot.......mind ketten kozelebb mentek egymashoz egy varosban tehat kozottetek...kb ugyanannyit az se gond h te mesz kozelebb...és megtervezed h honnan hova mesz busszal...penzt nyilvan tudsz szerezni....elotte rairsz h hello tudunk talalkozni tetszel vagy amit akarsz ne ezt ird persze...
2016. aug. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amúgy 16/F vagyok. Szoval még nem igazan engednek sztem el itthonról hosszabb tavokra egyedül. :/
2016. aug. 4. 23:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nőj fel!


Ő elHÉVezik Szentendrére, te pedig letekersz bringával oda, nincs is annál romantikusabb hely!

2016. aug. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3-asnak igaza van. Ha nagyon akarod a csajt akkor a tedd ezt. Egyébként még úgyis sok csajt fogsz megismerni, nem feltétlen kell azzal összejönnöd aki a legmesszebb lakik. :)
2016. aug. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez minimális táv :) 16 évesen azért már nyugodtan megkérdezheted a szüleidtől, hogy egy napra elmehetsz-e, 8-ra hazaérsz és mindenki boldog :) vagy megbeszéltek egy köztes helyet (BP?!) és mehet a buláj :D
2016. aug. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne már, 16 évesen csak elengednek egy napra egyedül valahova. Beszéld meg a lánnyal mondjuk a WestEndet, mozi, sétálgatás, ilyesmi. Szüleid felraknak a vonatra Egomban, a Nyugatiban leszállsz, otthon megígéred, hogy csak a WestEndben maradtok, nem mentek sehová... És ennyi.

Arra, hogy milyen témát vesse fel, ha elakad a beszélgetés... Hát, az az igazság, hogy ha elakad, és erőlködni kell, hogy folytatódjon, az azért nem az igazi. De szerintem gondolj végig fejben néhány dolgot, esetleg írd is össze. Kérdezd meg, hogy mondjuk ismeri-e azt a sorozatot, amit te nézel, vagy látta-e azt a filmet, volt-e már itt meg itt, stb.

2016. aug. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is Harasztiban lakom. Ha mondasz nevet, hogy kire gondolsz, akkor könnyebben tudok segíteni.
2017. aug. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!