Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti szerintetek jól csináltam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerintetek jól csináltam? Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés
Szia!Lehet hogy most fura lesz, de hogy 15 lettem ezért elmondom azt, hogy szeretlek.Nem tudom hogy te milyen véleménnyel vagy rólam, de én megtaláltam benned azt amit más lányban sosem.

2016. aug. 8. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem picit sablonos szöveg, de kedves kis szöveg.
2016. aug. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Givin' Answers ***** válasza:

Szia!


Szerintem is sablonos, kicsit nyálas. Meg gondolom, hogy a lány idősebb, és van egy kikötése, hogy a srác legyen min 15 (szerintem, kérlek mondd, el hogy, hogy van). Mert hát nem értem, hogy hogyan jön ide a születésnapod. És mi az üzenet? Mi következik abból hogy tetszik? El akarod hívni valahova? Érted. Így önmagában semmi értelme a fejéhez vágnod.

Hogy van-e esélyed? Van, csak az a kérdés, hogy mennyi. Hisz ha a valóságban ismer, és nem vagy ilyen akkor megérti ezt az érzékeny oldalad. Ha meg akkor is ilyen félénkebb, visszahúzódóbb vagy (szerintem), akkor meg szinte mindegy.

2016. aug. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia

Én is, mióta 15 lettem, halálosan belédszerettem. Boldog vagyok, hogy viszonzod az érzéseimet.

2016. aug. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!