Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem a legény viselkedésé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anitavirág33 kérdése:

Nem értem a legény viselkedését, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki 15 eves es mar eleg reg ota tetszik.Egy kozossegbe jarunk onnan ismertem meg azomban nyaron eleg ritkan lattam.Igzabol nagyon kedves volt velem,volt, h egy taborba mentunk akkor is mondott szepeket nekem,megolelt meg tok rendes volt. Ezzel csak az volt a baj h en merges voltam ra ezert en kevesbe kedvesen viselkedtem velexd Azert haragudtam ra mert egy kozos ismerosunk bekavart es hazudott a fiurol. Ezt kesobb ketten megbeszeltuk a fiuval es kibekultunk. Ez utan meg egyszer lett egy bokkenonk de akkor is megkert h bekuljek ki vele. Az a baj,hogy ha mond is valami kedveset,vagy rendesen viselkedik nem merem komolyan venni mivel eleg csajozos a gyerek es ezert regebben is probltam nem foglalkozni vele,igaz azokkal a lanyokkal mashogy viselkedik. Amugy ha talalkozunk az utcan mindig koszon es meg 1-2monatot mond vagy mindig kerdez valamit. Nyar utan sokat fogom elvileg latni. 14L

2016. aug. 8. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ezen mit nem értessz?
2016. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit erez a gyerek
2016. aug. 8. 13:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Legénygyermeknek vagy tetszik a kislyány vagy csak dugni akar vele a mezőn.
2016. aug. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!