Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk nektek bejőn ez a lány?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejőn ez a lány? Megéri elhívni randira?

Figyelt kérdés

1. Lány.

Szőkés-barna haj.

Acél kékes-szürke szem.

Szemüveges.

17 éves.

172cm magas.

75kg, nem kövér, nem is vékony, pont hogy jól nézki és van egy kis izma is.

Nagyon szeret bicikliznk, kedveli a sétákat is.

Néha egy kicsit lusti.

Grafikusnak és tetoválonak tanul, most kezdi az 2 évet a szaksuliban. Oviban szalajtott, általánosban pedig 1x megbukott mert 7ikben beteglett és nagyon keveset ment suliba. Így 2x járta a 7iket.

Imád rajzolni,papíron és gépen egyaránt. Szereti az Animéket, és él-hal a farkasokért! Kedveli a macskákat, nagyobb testű kutyákat és a lovakat.

Anyja és nevelő apja mezőgazdaságban dolgoznak. És amikor segítség kell az állatok etetésben akkor kérdés nélküs segít. És másban is segít szívesen, nagyon segítőkész.

Visszahúzodó, sokat volt gyerek korában egyedül, és most is egyedül van. Általáosban azt hitte vannak barátai, de szegényt mindig kihasználták és csúfolták mert akkor sajnos 160kg volt. De azota vékony és tartja magát nagyon jól néz ki. Nehezen kezd el beszélgetni. Mikor 1 évben a lány osztály társai mindig lerohanták egy ölelésért mert kedvelik nagyon aranyos, és ő mindig megszeppen és elpirul mikor megölelik. Mert eddig csak az anyukája ölelte meg nagy ritkán. Nincs hozzá szokva a társasághoz, de szeretne beilleszkedni. Mikor szünet van a suliba akkor zenét hallgatat és rajzol. Néha oda mennek a lányok beszelgetni hozzá de egy picit fél megszolalni. De egy idő után bele jön és már simán megszólít valakit. Okos lány, kémia-fizika 3-5 es jegyei vannak földrajz, töri, magyar, rajz stb. 5 jegyei vannak.


Ez a lány mivel grafikusnak tanul müvész gimibe jár. Velem egy osztályba. 25 vagyunk össz. És ebből 5 fiu, 20 lány. És én vagyok az egyik fiú. Nekem ez a lány nagyon tetszik. Néha beszélgetek vele. De mikor szemébe nézek vagy rá, mindig elpirul még akkor is ha megnevetettem vagy én nevetek. Nagyon fél a fiuktól de velem valamiért többet beszél mint a töbvi sráccal. Nagyon kedvelem, hihetetlenül édes lány, szeretnék vele többet lenni, beszélgetni és szeretnék együtt lenni vele. Nagyon szerelmes vagyok belé.

De...nem igazán merem elhivni. Felős egy picit így nem tudom hogy hova hivhatnám el egy randira.

Valakinek valami ötlete? Hogyan hódítsam meg ezt a lányt? Megéri egyáltalán randira hivni?

Nektek mennyire tetszik a leirtakbol ez a lány?


Én 17/fiú. 176cm magas.

65kg vagyok. Rövid barna haj és zöld szem.



2016. aug. 9. 01:33
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Hát, én első randira mindenképp valami kiállításra vinném. Tudom ajánlani az Everything You Can Image Is Real oldalt a facsén, nagyon tehetséges magyar csajszi csinálja, csak nem tudom, hogy van-e most kiállítása.
2016. aug. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Hogyha az animéket is szereti, akkor valami animés rendezvényre is érdemes lenne elhívni. Főleg ha te is szereted az animéket, akkor mindenképp.
2016. aug. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jajj hát te nagyon cuki vagy. Ahogy írsz róla. Végig mosolyogtam.

Szerintem tökjó lenne valamelyik művész moziba megnézni egy filmet, annak nagyon jó az atmoszférája. Utánna meg mondjuk valahova beülni egy limonádéra. Az ahoj coffee (asszem ez a nevük) nagyon jó és ott van egy klassz kis elszeparált hely le lehet foglalni . Aztán szerintem a pincér csajokkal meglehet beszélni hogy leadsz mondjuk egy mappát amit majd vigyenek fel nektek és mondjuk tudtok egyet rajzolni a nap emlékére

Aztán te írjál a lapra valami jópofát. Mondjuk hogy egy masodik találka?! Ha már grafikusok vagytok 😉😉

Amúgy én is. 🎨😉

2016. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!