Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hova menjek normális csajt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjek normális csajt találni?

Figyelt kérdés
Nem tudom hova kéne mennem, nem vagyok kiváncsi az éjfélkor járkáló kis ribikre. Tudnátok ötleteket adni hol keressek értelmes lányokat? 16/f

2016. aug. 10. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahova értelmes lányok szoktak menni. Ez az olyan szintű kérdés, mint a 'Hol keressek Nagykanizsán 15-17 éves lányokat?'
2016. aug. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A gyakorikérdéseken, hajnali egykor.


Ne már tesó, te is tudod erre a választ.

2016. aug. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
könyvtár, iskola, szakkör, tábor, vagy pl. utcán? nehogymár ne találj a hétköznapi életedben ne találj egyet se...
2016. aug. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te soha nem fogsz ilyen lányt találni mivel feltetted ide ezt a kérdést. Ja és nagyon is érdekelnek azok a ribik, csak te nem nem őket :D
2016. aug. 10. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha eleve minden bulizos csajt ribinek hiszel, akkor szerintem te ne is alarj not. Attol meg h egy lany szeret bulizni, meg nem lesz automatikusan r...banc! Persze nem ott erdemes ismerkedni. Szerintem nezz szet az iskolaban, ott legalabb kknyomozhatod h ki ribi es ki nem
2016. aug. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Templom,suli
2016. aug. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
16 évesen én a suliban keresgetnék.Gondolom most léptél ki az általánosból szóval itt a lehetőség barátkozni
2016. aug. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!