Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz Pest megyébe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz Pest megyében/Budapesten normális lányt találni?

Figyelt kérdés
Itt Budapesten valahogy nagyon sok lány hogy szépen fogalmazzak zűrösebb életet él már ilyen fiatalon is...Aki meg esetleg még normális az tuti foglalt és hát gerincem van foglalt lányra nem fogok hajtani... Nem tudja valaki hogy miért van ez és hogy hogy lehetne mégis a normálisokat kiszűrni? (normális alatt értem: nem iszik,nem bulizik sokat,lehetőleg nem cigizik,es megbizhato) 17/F
2016. júl. 9. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos rossz helyen keresed :D
2016. júl. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb találni fogsz valakit. Ha van elég jó beszélőkéd, önbizalmad, és eljársz társaságba.

Sokan vagytok ott Pesten, persze sok a hülye is, de biztos sok normális is van :D

2016. júl. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
De a normális nem az hogy nem iszik,nem bulizik..Csak nem viszi túlzásba ezeket..Szerintem.. Menj akkor egy könyvtárba és ott próbálj meg ismerkedni ott "normális" lányok szoktak lenni.
2016. júl. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenhol ugyan annyira nehéz ilyen lányt találni. :) Mert a fiatalság sokaknak erről szól, a vadulásról, buliról, részegségről, fűről és a többi. Nem feltétlen jó, de előbb-utóbb kinövik. Aztán meg ott vannak az általad felsorolt fajták, akiket gyakran antiszociálisnak bélyegeznek ez alapján... Baromi rosszul. Tehát jelentős kisebbségben vannak. :)


De biztos van a környékeden is ilyen lány. Talán jobban teszed, ha először csak baráti módon közeledsz a lányokhoz és majd meglátod, kivel mit lehet és hogy ki érdekel téged. Esetleg néhány rendezvényen is próbálkozhatsz, amúgy is itt a nyár. Pl mondocon vagy PlayIt, ahol azért normálisabbak vannak (bár ők meg más módon kicsit elszálltak).


Hajrá :) 16/L

2016. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is rossz helyen keresed, bár... Magamból kiindulva, én nem vagyok egy zűrös lány, de nem túl gyakran járok olyan helyre, ami egy tipikis jókislányra illene. Gondolom, ezzel nem vagyok egyedül, szóval nincs biztos helyszín, ahová ha elmész, ott megtalálod, akit keresel. :D Próbálkozz, egyszer biztos sikerrel jársz. :)
2016. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

"tuti foglalt" :D

Ha olyan "normális" ez elég tág kifejezés, De! ha ilyen lányt szeretnél akkor ne általánosítsd (nem vágom, hogy kell leírni) :D őket, mert lehet külsőre átlagos vagy ránézésre hú, de gazdag tuti elkényeztetett, de nem...! Nincsenek konkrét stílusok, rengeteg az átmenet így "normálisak" is vannak mindenhol. Az efelé káros szerek hatásába sokan nem gondolnak bele, így az a változat ritkább, hogy normális + nem mérgezi magát... De vannak! (Pl.én 17/L) Miből gondolod, hogy foglalt? Mert ha tudod akkor oké! De ha csak ránézésre: normális!...á tuti foglalt! Akkor lehet, hogy tévedsz, mert gondolj bele ez kölcsönös! Ha a "normális" fiú nem talál "normális" lányt akkor a normális lány sem talál normális fiút. Jó persze talál csak nehezen. Szóval ne add fel vannak-léteznek én sem találtam még meg a "tökéletest" mert elveszik a tömeg között! ;)

2016. júl. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!