Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kiváncsi vagyok a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiváncsi vagyok a véleményetekre szerintetek mitcsinaljak?

Figyelt kérdés
.Van egy fiú aki már 15 éves koromtól tetszik/szerelmes voltam belé.Ma már lassan a 19-et töltöm.Ez idő kozben volt egy egyéves kapcsolatom 16-17 éves koromban.Az az egy eves kapcsolatnak azért lett vége mer hiába akartam kiverni a fejemből azt a bizonyos fiút akibe 15eves koromtól szerelmes voltam .egy ideig elvoltam az egy éves kapcsolatban lévő barátommal szerettem őt.de valahogy megis vissza jott az az erzes ragaszkodas hogy mindig szeretem meg azt a fiut akibe 15eves koromba bele estem.Es most azer irok ide mert ugyan ez tortenik meg velem ...kapcsolatban vagyok szeretem a fiut akivel jelenleg vagyok....de szivem melyen meg mindig ott van az a fiu akibe 15 eves koromba bele estem.szerintetek valaha egyutt leszek meg vele vagy valaha elfogom felejteni?Es tenyleg szerelem volt elso latasra?
2016. aug. 10. 01:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem beszélsz vele?
2016. aug. 10. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Voltam vele egyutt tudja mi a szitu :) es most jelenleg a baratnommel van egyutt
2016. aug. 10. 03:46
 3/5 A kérdező kommentje:
Es nem egyszer lett vele beszelve mindenről tud ...tudja mi a helyzet tudja miota estem bele ....es az azt mondjak ido megold mindent...nalam ez valahogy nala nem mukodik
2016. aug. 10. 03:49
 4/5 striga ***** válasza:
Ha a barátnőddel jár akkor felejtsd el, hogy köztetek lesz is valami. Meg amit mondott, hogy az idő majd megoldja, nagyon úgy tűnik, hogy nem kölcsönösek az érzelmei.
2016. aug. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezek szerint egyertelmuen vissuautasitott. Nem tudom, mikor vallottad be neki, de csak remenykedni tudok, hogy meg az elott h osszejott vna a baratnoddel.


Szerintem ne remenykedj benne. Egyreszt ha tudta eddig h bejon neked, megsem cselekedett semmit, akkor tuti nem erdekler, masreszt a baratno pasija tabu. Ez alapszabaly. Meg a baratno exe is. Bar nem lehetsz tul jo baratno, ha meg remenykedsz.


Szerintem ugy tudod ezt megoldani, hogy megprobalod kerulni a sracot. Nem tudom, hogy hol ismerted meg (ha suliban v ilyen helyen akkor nyilvan joval nehezebb ot kerulni). De azert probald meg

2016. aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!