Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudom, sokszor volt már, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, sokszor volt már, de első csók!?

Figyelt kérdés
Kilátásban van az első csókom, és nagyon parázok tőle. A fiú szerintem nem tudja, hogy nekem vele lenne az első. Nagyon félek, hogy elrontom, és mit fog szólni, vagy lemerevedek vagy nagyon béna leszek. Tényleg jön ösztönösen? Mit tudtok tanácsolni? Mennyi idő belejönni? Nagyon félek. :S 16/l

2016. aug. 10. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Engedd hogy ő vezessen, és csak lazán, ne legyen erőltetett.
2016. aug. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés valóban sokszor volt már, de mindenkinek csak egyszer van első csókja.:) A lényeg, hogy ne aggodalmaskodj túl sokat, mert tényleg jön majd ösztönösen. A csókolózás azért nem atomfizika. Persze mindenki izgul előtte, de igazából nehéz nagyon elrontani. Az egyetlen dolog, amit tudok tanácsolni, hogy ne pörögj túl és ne próbáld meg a szádba venni a srác teljes arcát, mint valami arctámadó az Alienbből.
2016. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!