Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az első csókhoz kérnék segítsé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első csókhoz kérnék segítséget?

Figyelt kérdés

Van 2 fiú,mind a 2 szerelmes belém,és én is beléjük,csak az egyik fiút sokkal jobban szeretem a másiknál...

Az a fiú,akit jobban szeretek,a múltkor megakart csókolni,de eltoltam magamtól,akkor még nem álltam készen rá...

Mostmár készen állok rá szerintem...

Mit csináljak?Csak úgy menjek odahozzá,és csókoljam meg?



2016. júl. 13. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy majd ha ő próbálkozik akkor. De ezt úgyis adni fogja az alkalom.
2016. júl. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk korod...? És mondjuk miért vagy egyszerre kettőbe szerelmes...? És szerinted ők mit csiálnak, ha megtudják, hogy mindkettőbe szerelmes vagy...?
2016. júl. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2/3

Mivel mind a 2 elkezdett velem flörtölni,ezért mind a 2 megtetszett,és mind a 2 szerelmes belém,csak az egyikőjüket jobban szeretem,és tudják,hogy mind a 2jük tetszik nekem...

2016. júl. 13. 09:43
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Akkor nem szereted mind a ket fiut. Max az egyiket,a masik meg nagyon tetszik. Szerintem nem lehetsz egyszerre ket emberbe szerelmes.. Legalabb is en ezt nem tudom elkepzelni. Amugy,legyel vele minel tobbet,adj neki alkalmat a csokra. Legyetek kettesben,es ha meg mindig akarja,akkor ugyis lepni fog. Vagy mondjuk utalj ra,hogy jo lenne,de csak diszkreten,ha lehet.
2016. júl. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor legegyszerübb ha hármas csokpartit rendeztek. Te készen állsz rá. Nem?
2016. júl. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Legközelebb búcsúzáskor öleld meg :-)
2016. júl. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Milyen viccesek ezek a fiatalok :)
2016. júl. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Búcsúzáskor a haverok is megölelik egymást.
2016. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hogyne!

De ha már öleled, akár közelebb is lehet hajolni. És mosolyogni :-)

2016. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ömm... Hány éves vagy? Mert eléggé furcsa, hogy két fiú tetszik egyszerre. Szerintem gondolkozz hogy melyiket szereted jobban és azt válaszd. És ha úgy adóda természetesen, csókold meg.
2017. szept. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!