Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Elsősorban azokat a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Elsősorban azokat a fiúkat kérdezem akik éhez vonzódnak de a másik oldalról is szívesen hallok véleményeket! Nos miért vonzódtók a mostani kis k*rvákhoz akiket csak a külső és a pénz érdekel semmi más?

Figyelt kérdés
Mi ebben a jó?hogy hamar még lehet őket kapni?nem értem...

2016. aug. 11. 00:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg lehet*
2016. aug. 11. 00:26
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérdésben a válasz.
2016. aug. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ha nulla szeretet van és csak kihasznál...abban így nem sok értelmét látom akkor sem ha szinte bármit megenged
2016. aug. 11. 00:29
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem ehhez vonzódok, de meg tudom érteni. Figyelj, a csajszi nem akar dolgozni, a pasi meg egy jó nőt akar. Mindketten boldogok és vége.
2016. aug. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerencsére én nem tartozom bele ebbe a többségbe mert az a véleményem hogy hiába jó csaj valaki ha lusta, semmi erkölcs, semmi tisztesség, csak élnek a mának meg ha ilyen piti dolgok a legnagyobb bajuk akkor nekem egyáltalán nem kell még egy éjszakás kalandra se, pàrkapcsolatra meg főleg nem.
2016. aug. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Deniel9 ***** válasza:
100%
Én nem vonzódom az ilyen lányokhoz , sőt a legtöbbet megvetem. 17/F
2016. aug. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Frescobaldi válasza:
100%

Kedves Levéíró ! A kérdésből számomra az derül ki, hogy nem vagy biztos a saját értékeidben. Aki elégedett magával,az nem foglalkozol annyit mások sikereivel vagy látszólagos sikereivel - itt inkább az utóbbiról van szó. Ne irigyeld azokat a lányokat, mert cseppet sem irigylésre méltó a helyzetük.

Nézz a tükörbe, egy egészséges, érzékeny és okos embert látsz - akinek ez nem kell, az nem érdemel még téged. Listázd azokat a dolgokat, amikben jó vagy - meglátod, hogy te leszel a nyerő.

2016. aug. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom, hogy mit esznek az ilyen lányokon. Egy normális kapcsolathoz nem erre lenne szükség, de hát ők tudják. Valószínűleg azok a fiúk, akik az olyan csajokat szedik fel, szintén felszínesek és buták. Vagy így egyszerűbb nekik. Az viszont nagyon zavar, hogy az ilyen ri-bik miatt rólam is azt feltételezi néhány pasi, hogy - mivel adok a külsőmre is - ugyanolyan felszínes, buta liba vagyok, mint az említett "hölgyek".

20/L

2016. aug. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

Én mindig úgy voltam vele, hogy ha egyszer valakivel összejövök, akkor minden szeretetemet odaadom neki és vele maradok örökre, családot alapítunk, együtt öregszünk meg.

De ezek a korombeli lányok, a kirakott mellükkel, nem nagyon néznek ki úgy, mint akikből jó családanya lesz. De az ecsetfej fiúkból sem nézek ki semmit. Ezek csak azért jönnek össze, hogy menőnek tűnjenek, persze egyikőjük sem elég érett fejben, hogy normális párkapcsolatban legyenek, aztán pedig sírnak, ha egy hónap múlva szétmennek, mert amúgy semmi közös érdeklődésük nem volt, és egyik kényesebb mint a másik.

Elrontott generáció, félek milyen lesz ezek között élni majd, ha ők lesznek a felnőttek.

Tisztelet a kivételnek.

17/L

2016. aug. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!