Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez a lányok (kifejez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a lányok (kifejezetten lányok) körében?

Figyelt kérdés

Ha tegyük fel valaki facebookon ismerkedik, akkor a lány csak akkor áll vele szóba, ha jó a profilképe. -???-

Itt olvasom gyakorin az ilyen kérdéseket, és kivétel nélkül ha ez volt a kérdés minden lány azt mondta, hogy akkor menne bele a facebookos ismerkedésbe, ha "Jól néz ki, jó a profilképe, helyes".



2016. aug. 11. 08:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, gondolom te fiú vagy 😃


Ha belegondolsz fordított helyzetben te is csak olyan lánnyal ismerkednel, aki tetszik, nem?!



De hogy a kérdésre is válaszoljak

Ha egy teljesen vadidegen srác ramirna, aki meg csak nem is a városban lakik, profilkep nélkül, kérnek tőle képet


Ha meg amúgy ismerem a srácot, és élőben tetszik, akkor pont nem érdekel, hogy milyen a profil képe :)

2016. aug. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha egy teljesen ismeretlen srác rám ír, akkor válaszolok neki, nem akarok bunkó lenni. Viszont mivel fontosnak tartom a vonzalmat is egy kapcsolathoz, ezért ha nem jön be kinézetre a srác, akkor leépítem. Ha tetszik, de idő közben a stílusa, hozzáállása nem szimpi, akkor szintén leépítem. És alapvetően nem a profilképet nézem, hanem magát a pasit, hogy hogy néz ki, szimpatikus-e, vonzódnék-e hozzá.

20/L

2016. aug. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Öhm ne essünk félreértésbe :) Nem arra gondoltam, hogy legyen profilképe! Csak akkor beszél vele ha jól néz ki! Nem az alapján, hogy milyen a stílusa, kedves-e. Nekem a kinézet nem számít, csak tudjunk egymással szót érteni! És igen fiú vagyok :D
2016. aug. 11. 08:55
 4/10 anonim ***** válasza:

*de idő közben KIDERÜL, HOGY a stílusa (...)


Bocsi, kimaradt. :)

2016. aug. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves 2.


Tegyük fel, hogy kinézetre nem egy adonisz, de viszont aranyos, és kedves nem az a gettószökevény, akkor adnál neki esélyt? Igazából fiatalabb lányokra gondoltam olyan 16-18 :) De köszönöm mindenkinek a válaszát

2016. aug. 11. 08:59
 6/10 anonim válasza:
Szerintem menj ki az utcara, vagy menj el valalmi helyre. Ott konnyebb mint facebookon. Mert ott a stilusodat is be vetheted nem csak a profilod. En mar mind a ketot probaltam.
2016. aug. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja, én nem facebook-on ismerkedek. Csak szomorkodva olvastam ezeket, hogy ha nem néz ki jól akkor esélyt sem ad neki facebook-on. Tudom nem mindenki ilyen, csak itt gyakorin tömve van ilyen válaszadókkal!
2016. aug. 11. 09:37
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
Ha egy helyes pasi irna ram full ismeretlenul,annak sem irnek vissza. Hatalmas problemak lehetnek a szemelyisegevel,ha annak ellenere,hogy jol nez ki,facebookos ismerkedesre szorul.
2016. aug. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#5: Én nem is azt mondtam, hogy egy Adonisz legyen. Annyi a fontos, hogy tudjak hozzá vonzódni, ehhez viszont nem kell annyira nagyon jól kinéznie, csak kell egy bizonyos kisugárzás. Tehát ha a vonzalom megvan, akkor adnék esélyt. Ha képtelen vagyok hozzá vonzódni, akkor megette a fene.

#2 voltam

2016. aug. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És természetesen nem CSAK a vonzalom a fontos, hanem a személyisége is.
2016. aug. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!