Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, van akinek tetszenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, van akinek tetszenek a kifejezetten kövér lányok?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek erről az alakról? Túl kövér?


[link]


17L



2016. júl. 15. 10:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem az.


23/F

2016. júl. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
25%
De ez már nagyon a kövér kategória ráadásul összezártad a combjaid lehet vannak még ott elrejtve sonkák
2016. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
47%

Ha egy kicsit sportolnál nagyon szexi lennél, mert alapvetően jó az alkatod és szép melleid vannak.

Én a helyedben elkezdenék valami erősportot.

1-2 év rendszeres edzéssel bomba csaj lennél.


Az arcod és a hajad nem látszik. Ha rövid hajad van akkor azt javaslom növeszd meg, az nagyon sokat számít.

2016. júl. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Szerintem szép.

Sok fiú van akinek tetszenél :)

17/F

2016. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

Ez már elég elhízott lány, van rajta felesleg jócskán, ami nem túl vonzó.

Nyilván nem szépek a csontsovány lányok, egyértelmű, hogy nem koplalni kell, mindenki ismeri az ilyenkor felemlegetett szöveget: sport, egészséges életmód, helyes táplálkozás, így lesz valakinek jó alakja. Általában jobban tetszenek a fitt, egészségesnek tűnő lányok (persze, persze, nem kigyúrt csajra gondolok) mint egy dagi -aki márpedig tehetne a jobb kinézetért.

2016. júl. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
# 2 jajj második.... XDDDD
2016. júl. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha fizetnének, akkor sem kellene..brrrrr.most futkos a hideg a hátamon.:p
2016. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Eddig én képzeltem magam ducinak, de hozzád képest csontsovány vagyok. Bocsi, de ez tényleg túlsúlyos :s Van valami betegséged? 15/L
2016. júl. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem sem szép,de nem kell mindjárt leszólni. Nem olyan nagyon vészes. Tényleg elég sok a súlyfelesleg rajtad,de ezen simán tudsz változtatni. Lesz olyan fiú,akinek tetszeni fogsz,biztos vagyok benne. Járj el edzeni, az sokat fog segíteni. Ne törődj azokkal,akik beszólnak neked.Tudod..nekem is sikerült lefogynom. Rohadt nehéz,de nem lehetetlen. Ne add fel, és gyönyörű leszel!! Sok sikert,kitartás! :) 18/L
2016. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
a gond ezzel ott van, hogy már most is szép :P
2016. júl. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!