Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki tetszik de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik de elfelvételizett!? 13/F

Figyelt kérdés
Volt egy lány akivel rengeteget nevettünk és beszélgettünk együtt.Nem éreztem iránta semmit .De egyszer összeveszett a barátnőjével és hozzám jött lelkizni .Megállás nélkül magát szidta magát és én meg kezdtem érezni iránta valamit mert az utóbbi időben nagyon sokszor kettesben úgy beszélgetett velem mintha tetszenék neki és próbált közeledni.Na de vissza térve amikor össze veszett a barátnőjével azt mondtam neki hogy nincs veled semmi baj te egy tökjó csaj vagy.ez tán a szemébe néztem és hirtelen csengettek. PEDIG SZERINTEm lett volna valami.Na de eljött a nyár és az ta nem találkoztam vele nit tegyek ????

2016. aug. 13. 01:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Miaz hogy 'elfelvételizett'?

Átment egy másik suliba?

2016. aug. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha másik suliba ment, attól még tarthatod vele a kapcsolatot. Írj neki facebookon, beszélgessetek, és hívd el valahova, hogy személyesen is találkozzatok. Ha ő is hasonlóan érez irántad, akkor még bármi lehet ebből.
2016. aug. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha nyár van (és nem olyan az iskolátok, hogy nyáron is van suli), akkor nem "elfelvételizett" (amúgy ez a szó nem létezik), hanem csak NYÁR van. Ha szeptemberbe nem megy suliba, akkor igen, máshova átiratkozott. Kisfiú, 13 évesen már lehetne annyi eszed, hogy az ilyet ne kelljen a szádba rágni. Meg az előttem válaszolók is gondolkodhatnának. Általános iskola. Nyár. Igen, tuti átment egy másik suliba...
2016. aug. 13. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nyár van de mondta nekem hogy elmegy másik iskolába.
2016. aug. 13. 09:52
 5/7 anonim válasza:
76%
Szerintem derítsd ki hol lakik.Kövesd minden nap az utcán hogy hova megy,jegyzeteld le mit eszik mikor fekszik mikor indul el reggel otthonról.Miután ez megvan vegyél egy fekete furgont, kérd meg a barátaidat hogy segítsenek és a megfelelő pillanatban egy kihalt utcán mellé száguldotok megálltok kiugrotok a kocsiból a fejeteken egy harisnyával és beráncigáljátok.Ezután elviszitek egy elhagyatott raktárhelyiségbe és addig veritek amíg meg nem mondja hogy szeret e téged vagy sem. Azesetben ha nem akkor balesetnek kell tűnnie amit csinálsz utána.Ha viszont igen akkor itassátok le tuszkoljátok be a kocsiba és rakjátok ki a háza előtt és húzzatok el minél gyorsabban.Eztán szigorúan csak másnap írjál rá hogy mi a helyzet de kicsit se sejtse hogy te tudod mi történt vele előző nap.Sok sikert nálam bevált és 2 éve jarunk a csajommal.
2016. aug. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké ezt fogom tenni.Hogy ez nekem eddig miért nem jutott eszembe.😂😂😂
2016. aug. 13. 16:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Van egy fekete furgonom. Érdekel?
2016. aug. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!