Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 2 nap mulva elutazok, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 nap mulva elutazok, hogyan mondjam meg a baratnomnek?

Figyelt kérdés
Lassan 2 eve egyutt vagyunk, nem bantasbol nem mondtam neki, egyszeruen keptelen egyedul lenni, egesz nyari szunet alatt ez lenne az elso 4 nap amit kulon toltunk es ide is azert nem tud jonni mert apamnak nem volt penze meghivni. Azert nem mondtam eddig mert neki semmi ilyet nem lehet mondani mert jelenetet rendez mindenbol, es kicsit ez unalmas.

#hiszti #nehézség #párkapcsolat #eretlen viselkedes
2016. aug. 14. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:

próbálkoztál már így?


"Szia


Figyu! Két nap múlva elutazok."

2016. aug. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hat...ez gaz. Bocs. Abbol rendez jelenetet, hogy par napra elutazol?! :D:D menj oda es mond meg. Aztan hagy hisztizzen kit erdekel...? O baja, ha ilyen p..sa.

17/l

2016. aug. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugy kirugtam volna mint macskat szarni. Jelenetet rendez es te elviseled...
2016. aug. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi az utso kettonek sztem is nevetseges
2016. aug. 14. 13:15
 5/5 Adelll ***** válasza:
Igazuk van az elottem levoeknek. Csak mond meg neki. Ha meg kiakad rajta mond meg neki h ez nem fog igy tovabb mukodni. Ennyixd
2016. aug. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!