Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem a fiúnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a fiúnak?

Figyelt kérdés

Nagyon kedves volt hozzám érdeklődőtt meg megvédett.

Csak az a baj hogy van barátnője és most így nem tudom hogy mit kénne tenni.

Meg ha ez számít néztem a testbeszédét és eléggé árulkodóak a jelek.



2016. aug. 14. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Tutira tetszel neki, csak nem tudja mit csináljon, mert ott a barátnője. Viszont mivan akkor, ha más lányokkal is ezt csinálja? Az is lehet, hogy már nem érez úgy a barátnője iránt, mint azelőtt, te meg tetszel neki. ~19/L~
2016. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Addig amíg van barátnője nem igazán éri meg szerintem semmit sem kezdeni vele. Jóban lehettek de ennyi. Ha már nem érdeklődik úgy a barátnője iránt akkor szakítani fognak és akkor lehet valami. De... Olyannal nem éri meg kezdeni aki előbb biztosítja be az új barátnőt szóval várd ki mi lesz :)
2016. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, de van barátnõje és amíg õk eggyütt vannak addig az azt jelenti ,hogy nem kedvel annyira ,hogy ebbõl legyen is valami de semmi képpen ne kavarj vele amíg van valakije
2016. aug. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát volt lány akinél így próbáltam bevágódni...nála nem sikerült de az is benne van hogy csak szimplán kedves
2016. aug. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!