Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy 21 éves fiú. Most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy 21 éves fiú. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tetszik egy 21éves fiú. Sokszor gondolok rá és sehogy sem tudom elfelejteni. Amikor meglátom a szivem a torkomban dobog.

Tudom, hogy semmi nem lehet kösztünk és el is akarom felejten. Próbálom elterelni a gondolatomat róla. De sikertelen. Nem tudom mit csináljak.

14/L



2016. aug. 15. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre kb annyira tudnék reagálni, mintha a Jancsi és Juliskából leírtad volna a sztorit, hogy volt Jancsi és Juliska meg a boszorkány.

Ha nagyjából beszélőviszony van akkor igyekezz közelebb kerülni hozzá, ha van barátnője akkor óvatosabban. Aztán hátha alakul valami, vagy kiderül hogy sokkal rosszabb mint képzelted, vagy valami. Ha csak látásból ismered, akkor meg nem jelent az semmit hogy tetszik, lesz olyan még máskor is.

2016. aug. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
#1-es ne adj neki tanácsot hogy közeledjen hozzá meg stb..mert egy 21 éves mit akarna egy 14 éves kis lánytól de most komolyan még a 17 éveseknél is hezitál a srác mert az is fiatal neki nem hogy még a 14 éves..Jézusom...ne reménykedj hogy lesz belőle valami..
2016. aug. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hali, en 17 vagyok baratom 21 es amikor meg csak talalkozgattunk akkor is fogta a fejet hogy van kozottunk ugy 4,5 ev. Aztan vegul szerencsere nem tartotta ez vissza. Szoval szerintem ha mar egy 21 eves ugy egy 17 evesen elgondolkodik akkor ne varj sokat tole.

14 evesen 7 ev korkulonbseg nagyon sok szerintem, mert ele mas elvarasai vannak egy kapcsolattal szemben mint neked. Talan ha 18 leszel akkor mar nem lesz olyan gaz, de kicsi az esely hogy akkor is erdekelni fog ő teged még :D keress egy 16-17 eves sracot, kozottuk is akad elvetve komoly es rendes srac ;)

2016. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Okes! Koszi!
2016. aug. 16. 18:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmit az lenne a legjobb ha a hozzád hasonlók egyedül dögölnének meg.Nem tudom mi ez de manapság már divat 20 év fölötti férfiakkal össze jönni 14 évesen (ahogy látom). Szerinted mit akarna tőled EGY 21 ÉVES FÉRFI egy 14 éves kislánytól MIT? PINA kell csak neki semmi más
2016. aug. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szilvás buktát, mert azt szeretem.
2016. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!