Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú lessz, ezért bocsi. Akkor a legelejétől. Szóval az egész ott kezdődötthogy a fiú akiről szó van (hívjuk a fiúnak) tanszobás, és a barátnőmmel. Suli után mindig lent maradtunk az udvaron 1-2 órára. Ott egy másik barátunkon keresztül ismertük meg a fiút. Nagyon jól elvoltunk meg minden. Iskola vége felé egyre többet lógtunk így hárman. Egyszer usziba is elmentünk ahol nagyon jól éreztük magunkat. A barátnőmnek megtetszett eléggé a fiú, viszont neki nem jött be a barátnőm. Nyáron csask így hárman voltunk, mentünk strandra, sétálni, és ezeket folyamatosan. Viszoont, a fiú sok félreérthető dolgot csinált. PL. :mikor átmegyünk az úton mindig elénk rakja a kezét, hogy ki ne lépjünk a kocsi elé. Egyszer mellette álltam, és ugyanez a szituáció zajlott, csak mikor emelte vissza kezét maga mellé, akkor végigsimította a karom. Szép lassan. Nem mertem ránézni. Azztán másik, hogy van egy garázstető, ahova járni szoktunk, akkor is ott voltunk hárma, feküdtünk, dumáltunk, hülyültünk, stb. többször felállt, és ekkor mindig megborzolta fejem, csak úgy. Én persze elröhögtem magam. Uszodában pl. segített hajat szárítani, így adogatta a hajszálakat (XD). Voltunk pizzázni szintén hárman, akkor ő ült le utoljára, mellém, és az asztal alatt összeért a térdünk, és énsem, és ősem vette el a lábát. Többször "megkérte" a kezem, ilyen topjpy-os kupakokkal. Ölelget, átkarol oldalról. Viszont a barátnőmet is, minden találkozásnál, és búcsúzásnál is. Volt mikor ugye szerveztünk programot, és a barátnőm írt a fiúnak hogy jön-e. Ő aztmondta hogy most nem. Énis megkérdeztem hogy biztos nem-e akar jönni. Elmondta hogy mi a baja, ami családi ügy volt, de végül nekem lejött. Erdőben is sokat sétáltunk. Egyszer megáltunk pihenni, én és a fiú fotóztunk, mert imádjuk. Aztán egy idő után leültünk, mindenki máshova. Egyszer ránéztem a fiúra aki engem bámult. Mikor ránéztem, ránézettt a barátnőmre majd felállt, és arréb sétált. Eezt nem ogazán értettem, amugy a fiú tudta hogy a barátnőmnek tetszik. Ha mutatok egy képet/videót, mindig lefogja a két csuklóm, és úgy nézi végig a képet/videót, majd ha eleget látta, vagy vége a videónak lassan engedi el a kezem. Ha esetleg többen vagyunk, és mondd valamit, mindig nekem mongya a nagy részét, és ha befejeszte, csak az én reakcióm után várja hogy mit szólnak a többiek. Egyszer megkérdezte hogy nem e akarok lemnni valahova, én hülye meg megbántottam, mert beparáztam, sosem voltam még fiúval ketten sehol, és most gyerekesnek tűnhetek, de ez van. Ugye mondtam hogy a barátnőmnek tetszik, aki igen nyomulós, és ez most is ígyvolt. Nagyon ráerőltette magát a fiúra aki eddig, bármi gondja baja volt nekem mondta, mostmeg neki, mondja. Eddig több órákat beszéltünk, most meg 3-5 percet. Persze a barátnőmmel sem beszél. Egyszer pedig csak úgy ültünk, és mondott a fiú nekem valamit, és hát én mesterien értek ahoz hogy valakinek nagyon mélyen a szemébe tudjak nézni, és most is ez volt. és ahogy számítottam rá zavarba jött. Dadogott, a tarkójához nyúlt, de eszébe se jutott nem a szemebe nézni. Vajon tetszem neki? mind a ketten 13 évesek vagyunk.

2016. aug. 16. 17:03
 1/10 anonim válasza:
Tutira nem tetszel neki.
2016. aug. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Egyenes út ***** válasza:
Dikk.Hercegnő.
2016. aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki. Bár ki tudja, lehet h nem látok ki a rám szállt rózsaszín ködön
2016. aug. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

az érzés amikor egy 13 évesnek jobb szerelmi élete van mint nekem...:D Szerintem bejössz:) én meg megyek és elkapom Pikachut :')

18/L

2016. aug. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sztem tetszel neki:Dd 14l
2016. aug. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
szerintem is tetszel neki! 13L
2016. aug. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2016. aug. 17. 12:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű, hogy tetszel neki. Bár lehet, hogy egy kicsit a másik lány is tetszik neki, ha őt is nézi meg ilyenek, bár az is lehet, hogy csak figyeli a lány reakcióját.
2016. aug. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

De szeretem mikor 12-13 evesek egymasnak szerelmi tanacsot adnak! 😂 13 evesen meg tanuljatok!!!


21 N

2016. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát szerintem esélyes a dolog. Szerintem tetszel neki. Nem tudom mikor volt az amikor megkérdezte, hogy kimentek e ketten, de őszintén(ha szeretnél tőlle valamit, és neked is tetszik)én a helyedbe bocsánatot kérnék, és leírná neki, hogy közbe volt kedvem találkozni csak kicsit beijedtem mert még nem voltam kettesbe fiúval. Ha tényleg tetszel neki, és még nem adta fel a dolgot a jelek alapjàn akkor biztos bele fog menni a dologba. De te tudod.
2021. nov. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!