Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gáz ha 13 évesen van barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 13 évesen van barátom?

Figyelt kérdés
A télen leszek 14 éves és van egy évvel idősebb barátom. Mivel elég messze lakunk egymástól (kb:2 óra) hetente találkozunk de anyukám nem nézi jó szemmel hogy ilyen gyakran találkozunk...És most már olyan mint ha nem is bízna bennem mer egyik nap a terhességről beszélt nekem pedig eszembe se jutna még ilyet tenni...Persze tudom hogy csak félt ettől de mégis olyan rosszul esik hogy nem bízik bennem és tudom hogy a fiú se tenné meg (találkozott is már vele) Csók már meg volt de arról nem tud mer minden találkozás után kérdezi hogy "ugye még nem csókolóztatok?" és ha így áll hozzá hogy ezt ennyi idősen még nem kéne nem is merem elmondani:// Meg mondta is hogy azért nem kéne ilyen komolyan vennem mer bármikor szakíthatunk meg hogy azért tanuljak is ne csak pasizzak (egyébként a tanulmácsi átlagom jó 2 tantárgyon kívűl mindenből 5ös voltam de azokból is 4es)
2016. aug. 16. 17:22
 1/7 A kérdező kommentje:

*tanulmányi

utolsó mondatot úgy értettem hogy abból a 2 tantárgyból voltam 4es a többiből 5ös:D

2016. aug. 16. 17:30
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz amíg a normális határok közt vagytok :)

szerintem a csók még belefér de ennyi idősen semmi több.....és én a helyedbe leülnék anyukámmal beszélgetni és elmondanám neki hogy bízhat bennem és tisztába vagyok vele hogy még fiatal vagyok ahhoz..... és bízhat bennem meg minden szóval lelkiznék vele egy kicsit, szerintem biztos anyud is értékelné h elmondod neki a dolgokat és én elmondanám h már csókolóztatok de semmi több... és szerintem megnyugtathatnád és elmondhatnád neki ezt amit ide is leírtál....és mondhatnád neki azt is h mindent elfogsz neki mondani mert azt szeretik az anyák :) :D de komolyan szerintem elkéne mondanod neki, hidd el az anyák tudnak az ilyen ügyekbe a legjobban segíteni

és az természetes hogy aggódik :) a kicsi lánya vagy és maradsz is

és lehet először nem fog neki örülni de hosszútávon neked is jobb lesz ha tud a dolgokról :)

egyébként én kövi hónapba leszek 14 :) sok sikert :)

2016. aug. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
26%
Ne haragudj de anyukad egy harpia.. Nagyon rosszul teszi h így támad mert látod még csókot sem mered neki el mondani pedig semmi oka rá h ilyen legyen veled és ha esetleg tényleg történik vmi baj pl tényleg előbb állapotos leszel mint tervezed ( azért mondom mert bármi be csuszhat nincs sztem olyan nő aki egy abortuszt nem élt volna már át és az sem olyan para mint mondják) akkor nem fogsz tudni kihez fordulni és ki tudja mit mondanak pl bnok vagy te mit gondolsz h ezt kell tenni közben meg nagyon rosszat teszel vele..ez egy természetes dolog sztem semmi baj nincs vele csk azzal még azért jócskán várjatok és vh anyuddal is komolyan beszélni kéne h nagyon túlzásba viszi és rosszul esik a bizalmatlansága... 19L
2016. aug. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

A fő kérdésedre válaszolva: Nem, egyáltalán nem gond.:) (Úgy ahogy ti jártok. Az a nem normális amikor ennyi idősen a lánynak abortuszra kell mennie)


#3 Hogy érted azt, hogy nincs olyan nő aki nem esett volna át egy abortuszon? :D Én a környezetemből több olyan nőt tudnék felsorolni akinek nem volt.

2016. aug. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Eddig az volt a kérdés, hogy gáz, hogy nincs-e, most meg gáz, hogy van-e.


Egyébként megsúgom az ennyi idősen kezdődő kapcsolatok nem tartanak sokáig. További szép napot :)

2016. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem 'gáz', 13 évesen is vannak már érzései az embereknek. Akármilyen "gyerek szerelem/érzések" is, de vannak. Az meg már megint más, hogy anyud nem nézi jó szemmel, hogy csókolóztok, de ő is volt gyerek (lehet később jött el ez az időszak, de eljött neki is, tudhatná milyen). Egyébként Őt is meglehet érteni, félt. Anyukáddal mindent meg kell beszélned mert Ő lesz az életben az egyetlen ténylegesen legjobb barátnőd. Később, nem most de megbékél vele, hogy a kislánya szerelmes. Hány éves a barátod? Ez fent áll, hogy bármikor szakíthattok, mivel az első szerelmed nem az utolsó. Szerintem, ha normálisan tanulsz, mellette ez még motiválhat is. :)
2016. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm:)
2016. aug. 16. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!