Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolat működhet így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat működhet így?

Figyelt kérdés
Én 14 éves vagyok, a srác 16 éves. Ő lenne nekem az első kapcsolatom.

2016. aug. 17. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Mekkora táv? Nem mindegy...
2016. aug. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
150 km. Ez szerintem is sok, meg szerinte is.
2016. aug. 17. 20:25
 3/10 A kérdező kommentje:
De beszéltünk róla, egy esélyt adnánk neki.
2016. aug. 17. 20:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha mindkettőtök szerint sok, akkor van igazából még kérdés? Ez rajtatok múllik, ha szerintetek sok, akkor sok és ennyi. Sajnálom
2016. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Értem, akkor viszont majd meglátjátok, mi nem mondhatjuk meg
2016. aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De mindketten szeretjük egymást és jönne is. Sajnos én nem tudok menni, mert szüleim féltenek...
2016. aug. 17. 20:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi a fiu neve? (Kivágcsiság mert leakarom irni ehez kapcsolodó törtênetet :) ) 26L
2016. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én sztorim is ilyen volt. Első szerelem. Neten. Gondolom aki volt ilyen helyzetben annak ismerős a "miénk kibírja" "tényleg szeretlek" "mikor találkozunk akkor..." stb szövegek. Sosem találkoztunk. Dobott, mert a "tűz kialudt" és hiába ígérte hogy eljön nem tudta volna megtenni. Nem hibáztatom. De te ne rontsd el az első szerelmed mint én. Túl fiatal vagy egy csalódáshoz. Kell a fizikai kontaktus egy kapcsolathoz.


Csak jót akarok neked, de ha mégis belemennél akkor kívánom, hogy jobb legyen mint az enyém :)

2016. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nos, az én történetem is ehhez hasonló volt, csak az ország másik végében lakott 400 km-re. Szerencsére mi találkoztunk, kétszer jött le hozzánk, én meg egyszer mentem el hozzájuk. Első szerelem, mit várhat ilyenkor az ember?! Működött is, meg nem is. Inkább azzal volt a baj hogy nem tudtunk annyit együtt lenni, mint azt szeretnénk, így megbeszéltük hogy barátok maradunk, de még így is megmaradtak az érzések. No mindegy.

Amikor én mentem el hozzájuk az én szüleim is nagyon féltettek, de sikerült meggyőznöm arról őket hogy egy 18 éves felelősségteljes lányka vagyok :)

És a ti helyzetetek még egy fokkal jobb, hogy közelebb vagytok egymáshoz. Igazából az előttem szólóval értek egyet. Ha úgy döntötök megpróbáljátok, akkor legyetek boldogok! :))

2016. aug. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
2 éve élek távkapcsolatban. 500km van közöttünk kb és 3 havonta simán megtudjuk oldani a találkozásokat. 150km kb semmiség, ha van egymáshoz busz vagy vonat. :D
2016. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!