Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Működhet? Megismertem, egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet? Megismertem, egy édes srácot (17), de 200Km van köztünk. Olyan fél év a max amikor nem látnám. Ti mit gondoltok? 14/L

Figyelt kérdés

2016. aug. 11. 10:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%
Persze hogy müködhet!Az erősebb kapcsolat alapja a távolság kibírása :).Arra figyelj nehogy áttdobjon a lovon.
2016. aug. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem igazán van rá esély, hogy sokáig működne.
2016. aug. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

A távolság önmagában nem feltétlenül olyan nagy probléma, de egy rendes párkapcsolathoz rendszeres személyes találkozásra van szükség. Tehát, ha pl. legalább kéthetente tudtok személyesen találkozni 1-2 teljes napra, akkor működhet a dolog, ha tényleg komolyan érdeklődtök egymás iránt, de féléves távollétet csak már többéves stabil felnőtt párkapcsolatok bírnak ki és azok sem mindig.


Ezért azt javaslom, hogy ha nem tudtok rendszeresen találkozni, akkor építsd le ezt a viszonyt és keress egy olyan számodra szimpatikus srácot, aki közelebb lakik hozzád.

2016. aug. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
14 évesen, találkozás nélkül nem fog működni ez a távkapcsolat
2016. aug. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem működhet
2016. aug. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Akik írták, hogy találkozás nélkül, nekik írom, hogy találkoznánk pl jövő nyáron egy egész hét, előtte pedig körülbelül havonta vagy két havonta teljes napokat.
2016. aug. 11. 11:32
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
Akkor igen, ha csak a szex a cél hetente , de inkább havonta egyszer egyébként meg normálisan esélytelen.
2016. aug. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
Én továbbra is tartom, hogy minimum kéthetente kellene találkoznotok ahhoz, hogy hosszabb távon is működjön ez a kapcsolat. Ugyanakkor ez a te életed, így a te döntésed. Ha úgy érzed, hogy szeretnéd megpróbálni, akkor próbáld meg, majd kiderül. Mivel 14 éves vagy, tehát fiatal és tapasztalatlan, ha nagyon tetszik neked a srác, akkor úgyis meg fogod próbálni.
2016. aug. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
23%

Működhet, vannak akiknek nagyobb távval is működik a dolog.


Ha tetszik, tehetsz egy próbát.

2016. aug. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
kedves 7. válaszoló nem minden mostani lány olyan ri..., hogy csak a szex re hajtson, mindenki más válaszát köszönöm
2016. aug. 11. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!