Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ki mennyi idő alatt vészelte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyi idő alatt vészelte át a szakítást?

Figyelt kérdés
16/L ... Pár hete elveszítettem az első fiúm. Egy évig voltunk együtt. Nagyon fáj és hiányzik. Probalom elterelni napközben a gondolataimat róla de mikor eljön az este depis hangulatom van. Valami tanács vagy akarmi. Ki hogyan es mennyi idő alatt tudott túl lépni rajta?.

2016. aug. 17. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass sok zenét. :)
2016. aug. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En marcius ota nem tudom elfelejteni az ex baratnomet:// 14/f
2016. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy honap,bar mi csak 3 honapot voltunk egyutt.

En ugy veszeltem at,hogy nem mutattam a fajdalmamat csak itthon,illetve a legkozelebbi barataim elott. Suliban illetve edzesen ugy csinaltam,mintha teljesen jol lennek,es ez egy idore feledtette is a banatomat.

Viszont emellett azt tanacsolom,sird ki magad es "gyaszold meg". Egy evet nem lehet egyik naprol a masikra elfelejteni,es szerintem a buslakodas igenis fontos resze annak,hogy feldolgozd.

Tudom,hogy most nem ugy tunik,de hidd el,az ido segiteni fog. En is "belehaltam" anno,most egy ev tavlatabol pedig mar abszolut kellemes erzesekkel gondolok vissza az egyutt megelt szep dolgokra.

2016. aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A mi válaszunk nem fog segíteni, de:

-az elsőt 3-5 nap alatt

-a másodikat pedig már másnapra kb.


Ezek alapján érzéketlen embernek tűnhetek, pedig csak a körülmények miatt vészeltem át ilyen hamar :)

2016. aug. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi áprilisba szakítottunk és még mindig sírógörcseim vannak Miatta😊
2016. aug. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!