Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan éljem túl a szakítást?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem túl a szakítást?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú akivel nagyonjóba lettünk pár hónap alatt..második találkozásnál már meg is csókolt és mondta hogy szeret. Igaz hogy személyesen ilyenről még nem beszélgettünk viszont neten már írtuk párszor hogy szeretjük egymást. A csókot követő naptól fogva nem keres, nem ír vissza pedig írtam neki párszor. Nemtudom mit tegyek. Felhívjam vagy ne? Vagy írjak neki csak SMS-t? És ha az SMS-re sem ír vissza? Vagy hagyjam az egészet? Mi van ha nem ír többé? Pedig elterveztük a jövőt, hogy nyáron miket fogunk csinálni, és hogy majd hetente többbször megpróbál eljönni, sőt azt is monbta hogy nem érdekli ha az anyja nem engedi el ő akkor is el akar jönni hozzám. Segítsetek kérlek. Nagyon rosszul esik most ez hogy így nem érdekli mi van velem és leszr. Nemtudom mit higyjek. Hogyan lehet túlélni ezt?

2016. márc. 8. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szinte ugyan erre válaszoltam már privátba valakinek. De neki azt mondtam, hogy írjon neki SMS-t.
2016. márc. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nemtudom nem en voltam az de smst inkb nennagyonakarok neki irni

De azer megnyugtat hogy nem csak en vagyok ilyen szar helyzetben xD

2016. márc. 8. 17:27
 3/3 anonim ***** válasza:
vagy, akàr, az id lehet, (bàr, lehet hogy, nem is tudok elképzelni ilysmit ilyen vilàgban) de lehet, hogy csak nem ment fel facebookra azota :D egyébként hivd fel, vagy menj el hozzà. Az elbeszélésedböl pedig nemnagyon jöttem rà hogy ti egy pàr voltatok
2016. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!