Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem merek ujra kozeliteni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek ujra kozeliteni fele, mi a velemenyetek (tobbi lent)?

Figyelt kérdés
Szoval van ez a lany. Igazabol baba korunk ota ismerjuk egymast, de soha nem tartottuk a kapcsolatot es par honapja egyutt voltunk csaladi nyaralason. Nagyon megtetszett es ott jol el is beszelgettunk, de nem volt semmi. A nyaralas utan rairtam facebookon es visszairt, de korulbelul 2 orankent. Ekkor feladtam es tovabb leptem. Azonban par napja voltam egy fesztivalon, ahol o is ott volt es talalkozott a tesommal (mert joba vannak) es en is a tesommal voltam. Ott ugyanugy tok jot dumaltunk kolcsonos volt a beszelgetes. Volt egy alkalom, ahol 2-en maradtunk es akkor atkaroltam es ugy buliztunk (ekkor mar nem voltunk szomjasak). Egyepkent hagyta sot amikor kifele mentunk belekarolt a karomba. Kesobb elmentem mosdoba, de addigra mar nem volt ott, lelepett. Felek rairni ujra, mivel lehet, hogy megint 2 orankent irna vissza vagy lerazna. Nektek mi a velemenyetek ? Elore is koszonok minden valaszt! (A lany 2 evvel idosebb nalam, de magasabb vagyok es nagyon erett, tobbnek nezek ki, mint o)
2016. aug. 18. 14:22
 1/1 anonim ***** válasza:
88%
Elég egyszer ráírnod. Kérd el a számát és hívd el randira. Ha elmegy veled, akkor érdekled, ha nem, akkor nem. Egyszerű ez, csak tököket kell növeszteni hozzá.
2016. aug. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!