Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Elmondjam neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elmondjam neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Egy 16 éves srác vagyok. Van egy nagyon jó lány barátom, már kb 9-10 éve ismerjük egymást. Soha nem vesztünk még össze, kivéve pár nézeteltérést. Szeretem. Azt vettem észre magamon, hogy jobban szeretem mint egy nagyon jó barátot. nemtudom, hogy el mondjam-e neki, mert félek, hogy ez a barátságunk végét jelentheti. Tudom, hogy ha elmondom és nem tetszem neki soha többet nem fog ugy rám tekinteni mint eddig. Mindig megbeszéli velem, hogy ki tetszik neki, milyen volt a napja vagy épp kivel veszett össze. A kérdés az lenne hogy el mondjam-e neki, vagy inkább ne? Ugy gondolom összezavarnám az életét. Félek el akar majd felejteni. Bevallom kicsit félek odamenni és megmondani neki. Nem is nagyon tudom, hogy hogy csináljam, mert nem vagyok az a minden harmadik lánynak udvarló típus. Meg a bátorságomról: Merek bungee jumping-olni, merek kígyókat fogdosni, de ilyen esetekben cselekedni már nehezebben megy. Előre is köszönöm a választ(válaszokat)!

(értelmes válaszoknak jobban örülnék)

U.i.: Rettegek attól hogy elveszíthetem.



2016. aug. 18. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hááát, elég meredek ez a helyzet.. Főleg, hogy már rettenetesen benne vagytok a barátság zónában.. Te kaptál tőle arra utaló jeleket, hogy tetszenél neki? És te adtál neki ilyen jeleket? Mert ha nem, akkor elősször kezd el ezt mutatni felé, és meglátod mit reagál rá.
2016. aug. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, egyik sem, nem mertem lépni. Például milyen jelek? (gondolhatod, hogy nem vagyok valami nagy nőcsábász)
2016. aug. 18. 15:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerlek, és az érzést is

Ugyanez volt velem is, csak kicsit rövidebb ideje, 6-7 év

Az a probléma, hogy hatalmas a vesztenivalód, és sajna a lány-legjobb barátok tényleg csak barátként tekintenek rád egy ilyenben...DE én elhívtam és be is jött

Ha viszont nem hívod el, az szépen lassan amúgy is tönkreteszi nemcsak a barátságotokat, de téged is, látni, hogy összejön valakivel, stb...

16/F

Szurkolok neked

2016. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Valamit akkor kitalálok. De nemtudom,hogy mivel kezdjem, hogy ne higgye hogy csak a barátja akarok lenni?
2016. aug. 18. 15:18
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
szerintem ha egyenesen elhívód egy randira, az a legtisztább. Ne azt mond, hogy beszélni akarsz vele vagy találkozni, hanem hogy randizni akarsz vele.
2016. aug. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!