Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki, hogy szeretem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy szeretem vagy van egy kis esély arra, hogy ő mondja el? L/12

Figyelt kérdés
Megtetszettem neki még kb. októberben és gondoltam adok neki esélyt. Beszélgettünk (nagyon-nagyon-nagyon sokat, legalább heti kétszer) és egyszer kétszer irtunk egymásnak "érdekes"üziket. Kaptam olyanokat is amoket legszivesebben kiraknék a szobám falára. Párszor már felkeresett azzal, hogy tetszik neki egy lány, ilyenkor próbálotam előadni a "randigurut" de hála istennek ezek kb. 2 hétig szoktak tartani. Egyszer már kicsit úgymond féltékeny lett, mert azt hitte randira megyek (egy randim se volt még XD). Suliba is közeledik pl. piszkálja a ahjam, követ és azt kérdezi: az ott a röka a Zoopolisból??. A lényeg annyi, hogy nem igazán tudom eldönteni, hogy most barát vagyok-e. Félek, hogy nem jövünk össze, mert nyolcadikban elhúzok innen (kis gimisek vagyunk) és az a helyzet, hogy eléggé félős. várjak még vagy mondjam el?az a baj. hogy ahova megyek az nem ebben a városba van és ezért eléggé kevés időm lenne és gondoltam, hogy ha még most összejövünk akkor lesz időnk együtt. Bocsi, hogy ilyen hosszü lett :D.

2016. ápr. 16. 10:52
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírási hibákért! Azt kihagytam, hogy sztálytársak vagyunk.
2016. ápr. 16. 10:54
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát, az a helyzet, hogy saját tapasztalataim szerint, ebben a korban nagyon éretlenek a fiúk. Korodból ítélve, hatodikos vagy (javíts ki, ha nem), de ha komolyabb kapcsolatot szeretnél, várj egy évet. Megértem milyen, hogy ha tetszik neked, de a fiúk, ezt nagyon szépen el tudják rontani tudod. Ha jövőre nem mondja el, hogy mit érez, akkor rajtad lesz a sor szerintem. Egy lánynak nehezen lehet nemet mondani. Viszont azt még egyszer mondom, idén biztos nem fog semmit bevallani, a fiúk többsége félős ebben a korban.


F/14

2016. ápr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi, csak még annyit nem értek, hogy az neki miért jó ha azt mondja, hogy xy tetszik nekem?
2016. ápr. 16. 11:25
 4/16 anonim ***** válasza:

Egyet értek a kollégával.

Annyit tennék hozzá, hogy kérd el a számát, e-mail címét, vagy amit jónak látsz. Azt mondván, hogy szeretnél még beszélgetni vele jövőre is.

Sok sikert!

14/f

2016. ápr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Már a mindenlétező elérhetősége meg van és élek is velük, meg ő is. Kicsit fura, hogy pont két fiú segít nekem ez ügyben, de nagyon köszi! :D
2016. ápr. 16. 11:36
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia:)

első ami fontos hogy még csak most kezdtek bele érni, ebbe randizgatos időszakba, így hát óvatosnak kell lenni. Mert még ilyenkor könnyű nagyot koppanni. De én ebben semmi kivetni valót nem találok:) szerintem érdemes lenne azért próbálkoznod:)

ha lenne még kérdésed írj nyugodtan privátban:)

hajrá;)

2016. ápr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy nem sietem el a dolgot, mert egy csomó ismerősöm már tucatnyi fiúval járt. Nekem még az is furcsa lenne, ha ez most összejönne. Az eddigi kb. 4 próbálkozásomnál pofára estem, de rájöttem, hogy most van itt az ideális kor. Köszi a válaszolóknak, nem tom mért de nagyon boldog vagyok tőle :)
2016. ápr. 16. 16:46
 8/16 anonim ***** válasza:

6. vagyok:)


örülök, hogy vannak még olyanok akiknek nem volt még 20 fiúja ebben a korban, ami átlagosan 1 napig tartott, mert az így helyes:) ha úgy érzed itt az ideje talán tényleg sikerülhet:)

talán mert a válaszok azért pozitívak voltak:)

2016. ápr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az a kedvencem amikor egy ilyen lány megkérdezi, hogy volt e már pasijuk. A barátnőim rázzák a fejüket, aztán a lány röhögve elmegy. Végülis megértem, hogy egy olyan "kapcsolatra" büszke ami arról szólt, hogy a srácnak tetszett ez meg csak úgy oda vágta, hogy járjunk. Utána meg ott sír a többinek egy nep után, hogy "én már nem is szeretem", "szakítani akarok". Aztán 2 hét után totál összetöri a srácot. T_T
2016. ápr. 16. 17:12
 10/16 anonim ***** válasza:

ismét 6. vagyok:)


na igen, ez elég szánalmas:( az a baj, hogy sokan ezt tartják normálisnak... pedig teljesen igazatok van, és ti csináljátok jól:) nem kell elhamarkodni, mert nincs miért. :)

2016. ápr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!