Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyek, , rosszfiús"?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek, , rosszfiús"?

Figyelt kérdés

Nekem az a bajom az ismerkedés terén, hogy nem vagyok eléggé ,,rosszfiús", rámenős illetve akaratos a lányok terén. Én az a tipikus jó fiú vagyok aki mindig kedves udvarias. Még ha rossz napom van is a legjobb énemet próbálom ki mutatni az éppen adott ember felé sok sikerrel, ezzel még talán fel is dobom a napját az illetőnek.

Mondják, hogy nem nézek ki rosszul. Többen is meg erősítették, hogy jó pasi vagyok. (Nem édesanyám és nem a mamám!?.:D)

-180cm

-86kg(kondis súly. Széles váll, hát, kar, lábak stb.)

-stílusos öltözködés (link, hogy ne a kukás és gettós stílus ugorjon be mindenkinek: [link] és Horváth Tamás stílus)

Most boldog kapcsolatban élek egy lánnyal közel 10 hónapja. Nagyon meg vagyunk szeretjük egymást. De hiányzik belőlem az a dominancia, de nem vagyok papucs.

Helyzetekben ki állok saját véleményemért, meglátásomért stb.

De tudom, hogy hiányzik a lánynak az, hogy sokkal magabiztosabb legyek még jobban irányító. Tudom, hogy neki így a rosszfiúk jönnek be.

A fentebbi adatokból ki lehetett következtetni, hogy nem vagyok utolsó a lányok terén. Inkább a viselkedésemen és a hozzáállásomon kéne javítani!

Szeretném ha emberek ki fejtenék nekem itt bővebben esetleg privátban, hogy min vagy mit kéne javítani ahhoz, hogy én rossz fiús legyek.

Elhiszem, hogy jönnek olyan válaszok, hogy jó leszek én így felnőtt korban. De az felnőtt kor. Én meg még gyerek vagyok. Azért van ez az időszak, hogy csajozzak. De nem azt akarom látni, hogy dugd meg a csajokat és hagyd ott. Mert nekem ehhez szó szerint nincsen szívem..

Szeretnék normális válaszokat kapni! :)

15/F


2016. aug. 18. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Milyen régóta vágyok már egy ilyen kabátra...
2016. aug. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2016. aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Sehogy, az olyan lányokat meg hagyd a p...ába, akinek a rosszfiúk jönnek be.
2016. aug. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
37%

#1 lol

amugy ne valtozz meg, mert csakj akkor szeret igazan ha elfogad igy is

2016. aug. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudod a személyiség fejlődése nem egyik napról a másikra történik meg. Pofonok által növünk fel és erősödünk meg. Nincs olyan "módszer", ami azonnal megadja a magabiztos, domináns személyiséget. Az egész azon múlik hogy mennyire mersz belevágni az életed során olyan megmérettetésekbe amik kihívást jelentenek számodra.


Ha az élet pofont akar adni, tartsd oda neki az arcod és erős leszel!

2016. aug. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahoz hogy a domináns énedet fejleszd nem kell rosszfiúnak lenni egymásik út például ha nagyon komoly vagy viszont vele lágyabb mint másokkal . És ezen kívül gondolj már bele hogy szerinted miért jött össze veled !!!!!Nyilván azért mert egy jófiút szeretett volna maga mellett tudni nem egy rosszfiút annak ellenére hogy az ellentéted jön be neki azért veled van mert melletted érzi magát jól és nem egy nagyképű menőzős hülyegyerek mellett !!! Gondolkozz el ezen .
2016. aug. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!