Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi oka lehet annak hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet annak hogy érdekel az hogy az exemnek új barátnője van, ha már nem is szeretem?

Figyelt kérdés

2016. aug. 19. 02:40
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Ez általában mindenkit érdekel, nyugi. :)

Én ks nagyon megutáltam az exem mert...na mindegy és mégis "zavart" mikor másik pasija volt. Pedig utólag rájöttem, hogy a csaj se volt szép... Na mindegy.

2016. aug. 19. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fruzs33 ***** válasza:
100%
Mert hát van benned valami olyasmi,hogy na ki a franc az,jobb mint én?Meg ilyenek.De nem azért,mert még úgy érdekel,mint egy pasi,csak egyszerüen.Ennyi.
2016. aug. 19. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Többek között az, hogy összehasonlítást teszel és - ha még magadnak sem ismered be, de - keresed azt, miben,mennyivel különb nálad a mostani, mi az, ami miatt szerethetőbb, mint te voltál.
2016. aug. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Teljesen egyetértek az előttem szólókkal. Engem is mindig érdekelt,habár már nem éreztem iránta. Én arra is gondoltam,lehet azért,mert úgy-e van közös múltunk,mégsem csak egy idegen. Ez teljesen normális szerintem.:)
2016. aug. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!