Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg szeret vagy csak viccel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szeret vagy csak viccel?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm (fiú) egy ideje valamiért úgy viselkedik velem (mások előtt is és kettesben is) mintha belém lenne esve. És tényleg, azt is gondolhatnám, hogy így van, de már jópárszor elismételte, hogy csak viccből csinálja az egészet. És tudom, sokan csinálják ezt, jó poén meg minden (aha...😒), de Ő sokszor átölel, a suliebédlőben mindig mellém ül, aztán megvár, sokszor bámul...Ő MINDIG ezt csinálja, nem csak néha. Már mások is mondták, hogy tuti belém van esve...de ém azért még nem vagyok benne biztos. Elég sokszor beszélünk facen is, messengeren, stb. Szóval akkor? Csak megjátssza, vagy tényleg bejövök Neki? :/

Mi a véleményetek?



2016. aug. 19. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg amúgy ha jól nézel ki akkor igen.. ez minden bunkósággal együtt írom akkor ez a helyzet
2016. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 PR04 ***** válasza:

szerintem tetszel neki csak félénk és nem mer eléd állni közvetlen(tudom mert sajnos én is ilyen vagyok vagyis hasonló mindegy :/ )ezért inkább ugy probálkozik hogy ne koppanjon nagyot de ha te nem akarsz semmit akkor mond neki mert össze fog törni ha olyan a jelleme meg a gyerek maga vagyis akkor a nevébe kérem ne hülyítsd pls

17/F

2016. aug. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy azért tagadja, mert próbálgatja, hogy hogy reagálsz rá. Szóval ,hogy kíváncsi, hogy vevő vagy-e rá, esetleg viszonzod is, de ez nem kell feltétlenül, csak figyeli a reakcióidat. De csak úgy lesből nem ölelgetünk akárkit, meg ülünk mellé állandóan véletlenül.
2016. aug. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nyilvánvalóan csak viccel

Most komolyan

Mit képzelsz magadról?

Soha nem lesz senkid.

Értsd már meg

Egyedül fogsz meghalni

Ronda vagy

Nagyon ronda vagy

Puszi, Szabó Bence, a prof képem egy kép amin én vagyok

Barna haj

Barna szem

amúgy van barátnőm

és életem

ami neked soha nem lesz

égetni való céda vagy

Na csá

Megyek cibuscraftra

Skype

kifly1990

2016. szept. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!