Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valyon tényleg szeret és csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valyon tényleg szeret és csak chaten nem mutatja ki? Többi lent!

Figyelt kérdés

szoval hogy amikor elsonek taliztunk az elott meg ugye skypeoltunk telefonaltunk meg minden es mondta h imad szeret aranyos vagyok szb...amikor talalkoztunk igazabol mar hazafele a vilin odabujt hozzam es ugy valtunk el hogy beke meg mindne. masnapra mondta h menjek at hozza egyedul lesz otthon. atmentem egymasnak estunk smaroltunk osszebujtunk filmeztunk stb.annyit smaroltunk hogy nincs ra mennyiseg az univerzumban xd es az ota a nap ota ilyen hogy is mondjam flegmasabb,kevesebb szivet ir,nem ismetli h szeret vagy hianyzom neki (csak ha en) en viszont egyfolyt.bokolok neki.o orul ezeknek. ennyi.

nade a kerdesem: MIERT KEZDETT EL FLEGMABB LENNI AZOTA??



2016. aug. 5. 15:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja es 16F vagyok.
2016. aug. 5. 15:22
 2/6 anonim ***** válasza:
Van amikor egy csajnak is csak "az" kell..
2016. aug. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem "kanos" volt
2016. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert a vajon-t valyonnak írod.
2016. aug. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na jó, igazából, komolyra fordítva a szót, szerintem túl gyorsan történt meg az, és lehet, hogy csak azt szerette volna tőled... a 4-es voltam.
2016. aug. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jobb is, ha nem foglalkozol tovább egy ilyen lánnyal...... nagyon gázul viselkedett és viselkedik is...
2016. aug. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!