Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt facebookon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt facebookon?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszik, de még nem mertem írni neki. Észrevettem, hogyha aktívak vagyunk mindketten facebookon, akkor ő addig fent van, amíg én is. Viszont ha kilépek, nem sokkal utánam ő is. Először azt hittem, véletlen az egész, de aztán egyre többször történt. De nem értem, akkor esetleg arra vár, hogy hátha én írok neki, vagy miért csinálja ezt? Miért nem ír ő. Bocsi, ha kicsit bonyolultan írtam le. 😃

2016. aug. 20. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen , valószínűleg várja hogy írj neki ! Szerintem nyugodtan irj ra :)
2016. aug. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a facebookos dolog ez hülyeség, tök random, ahogy mutatja, ebből ne indulj ki, de csak szimplán írj rá nyugodtan.

18F

2016. aug. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Egyenes út ***** válasza:

Hány évesek vagytok?:)

Írj rá nyugodtan.Kezdeményezz te,aztán a fiú örülni fog neki biztos!;)

2016. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!