Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tegnap megismertem egy lányt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap megismertem egy lányt, utána bejelöltem facebookon, elfogadta, azóta nem merek ráírni, hogy elhívjam találkozni. Mit tegyek? Hogy írjak neki?

Figyelt kérdés
2016. júl. 30. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél magadon erőt es írd meg amit gondolsz...
2016. júl. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Add meg a faced jelszavát. Úgy elcsábítom hogy utána baszhatod.
2016. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Írd bele egy szöveges dokumentumba, hogy "Szia. Szeretnék veled találkozni." aztán Ctrl+A és Ctrl+C, aztán nyisd meg facen az üzit nála, csapass be valami mulatóst YouTube-ról, és még kell egy liter pálinka kezd el inni, és ha már eléggé kiütötted magad, de annyira még "józan" vagy, nyomass egy ctrl+V-t és baszass egy Entert, és kész is. Gyorsan utána kapcsold ki a géped, és menj aludni, mielőtt észreveszi, hogy részeg vagy, és írsz valami hülyeséget neki, másnap reggel mond azt, hogy, bocs, de bealudtam közbe. Nagyon hatásos, nekem bejött, csak ajánlani tudom! :) Amúgy én is pont így voltam, mint te. Azóta már a csajom a lány.
2016. júl. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Givin' Answers ***** válasza:
100%

Szia!


Lényegretörően, határozottan fogalmazd meg, hogy mit szeretnél. Pl.

"Szia Gizi, tudod nagyon szimpatikusnak tűnsz, eljönnél velem sétálbi pénteken?"


Oké, nem erőltettem meg magam, de valami ilyesmit. Ha tetszel neki akkor úgyis igent mond (persze előfordulhat, hogy nem ér rá), ha meg nem tetszel neki, akkor semmilyen varázsszóval nem tudod majd magaddal rángatni.

2016. júl. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zóna_pocok ***** válasza:
100%

Kedves Andrea! Multkor megsimertem Ont, es rogton szivem bortonebe zartam, mibol azota sem tudom kiengedni. Ha ugy erzi, szivesen megismernem Kegyed egy konnyed talalkozason keresztul. Ha hasonloan erez, kerem mihamarabb tudassa velem.

Udvozlettel: Xy

2016. júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#3 te készen vagy XD
2016. júl. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!