Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Na most akkor szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most akkor szerelmes vagyok vagy mi? (Storytimeee)

Figyelt kérdés

2 nappal ezelott osszeultunk "iszogatni",majd azutan elkezdtunk uvegezni

. "Feladatom" az volt h smaroljak le egy lanyt,de en kimondtam h nem volt meg meg az elso csokom ha gaz, ha nem.(Azt tudni kell,hogy haverom hivott "iszogatni " veluk, azaz nem ismertem a lanyokat)

Szoval a csaj,aki adta a "feladatot" azt mondta h menjunk dumalni.Mikor dumaltunk en ott is mondtam h nem volt meg az elso csok, aztan azt mondta h:"tanitsalak meg?"

Na most ugye ez megtortent,jovolt stb. (Egyebkent a lany nagyon bejon)

Es nem volt ittas mikor "megtanitotta"

Utana folytatuk a jatekot,jottek durva reszek, meg nem is.A csaj az olembe ult, en atkaroltam stb..

Szoval jo volt..


Kerdes : na most ez a dolog, alap egy ilyen "iszogatos " osszeulesnel?

En komplikalom tul?


Amikor felkeltem rogton a csaj jutott eszembe, allandoan ragondoltam.Akkor.most szerelmes vagyok bele,(Egyebkent nem voltam meg szerelmes) vagy csak ezt is tul komplikalom azert mert ő "tanitott " smarolni?



16/f


2016. aug. 22. 01:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát most viccet félretéve (még ha viccnek is hangzik), de ha kivered a farkad és még utána is így érzel kkor ez bizony szerelem. :D és ömm nem, ez nem alap egy iszogatós estéken.. Gondolj csak bele.. ha neked nem jönne be valaki megcsókolnád? na ugye, hogy nem.. Bejön neked és te is neki, hajts rá, ez egy szép kapcsolat lehet. :) Mindent bele tesó ;) 21/f
2016. aug. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Verd ki rá, várj egy pár napot ha nem csillapodik az érzés akkor szerelmes vagy.

És nem, nem alap.

2016. aug. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Uhh,koszi a gyors valaszokat

Hat nem is tudom,es ha nem jonne ossze a dolog?Mert pl mikor mentunk a buszhoz stb konkretan mintha levego lennek vagy idk (Na itt jon be az hogy nem ertem a noket) mert konkretan az osszes csaj a vegere bedepizett.Es ahova ment a csaj (aki "megtanitott") ahoz a csajhoz,annak semmi baja nem volt.De kajak nemtudom miert.De am ja meg mindig ragondolok,szoval ja lehet h szerelmes vagyok bele:S


Meg ha tenyleg bejonnek neki fullra,akkor valszeg megadta volna facejat.Vagy idk elfelejtette stb.

Mert ezzel az a baj hogy csak a keresztnevet tudom:s

2016. aug. 22. 01:56
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Ki tudja.
2016. aug. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most ne azon agyalj, hogy szerelem vagy sem, mindössze 2 napja történt. Próbáld keresni, kezdeményezz valami randifélét. Persze csak akkor, ha akarsz is tőle valamit. Ha egyáltalán nem jönnél be neki, akkor nem smárolt volna józanul veled, az biztos. Szóval bízz magadban és hajrá! Tanulj még tőle pár dolgot :)
2016. aug. 22. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Irtam neki,es szerintem hagyjuk:s


:'(

2016. aug. 23. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!