Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba és ezt el fogom neki mondani, a kérdés pedig hogy szerintetek jó ha így mondom? Lányok, tetszene nektek ha így fogalmaznám meg? Lent az ötlet.

Figyelt kérdés

17 éves leszek és a kiszemeltem 22 lesz.

Amit én gondoltam: "Amióta talàlkoztunk rengetget gondolkodtam, nem telt el nap hogy ne gondoltam volna rád...elképsztő érzés mikor meghallom a hangod. Nagyon megkedveltelek és többet szeretnék mint barátság. Úgy éreztem hogy ezt el kellett mondanom."

Szerintetek jó? Vagy màs ötletek? Köszi a segìtséget :)



2016. aug. 21. 20:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Ez picit zavarba ejto plane ha o nem erez igy. Mennyire ismered? Hogyha csak annyit mondanal, jogy miota megismerted csak ra gondolsz es tobbet szereznel tole, mert tobbet erzel mint baratsag boven megteszi. Partolom, hogy mond el mert jobban fogod magad erezni , hogy megkonyebulsz vegre. Annyi szerintem, hogy nem kell ez a hangos nyal duma :) Nekem

ennyi eleg lenne plane ha vegre ki mondana az a fiu akit tudok, hogy hasonloan erez de nem meeg nem mondta ;) Szal hajta

2016. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ez így, de persze függ attól is, hogy mióta és mennyire ismeritek egymást, ill. hogy mennyire vagytok jóban. És nőként írom, hogy ha nem is akarnék semmit a sráctól, jól esne ez az iromány, és kedvesen reagálnám le. Ha meg én is komolyabb érzelmeket táplálnék iránta, akkor az egekben repkednék. :D
2016. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Várok még véleményeket😀 22 éves lányok előnyben 😀
2016. aug. 21. 20:46
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát igen jó lenne ha tisztázódna mert már érzelmileg szét vagyok :) voltak arra utaló jelek hogy ő is hasonlóan érez, vagy bele menne ebbe a kapcsolatba de annyi kérdés merült fel màr bennem...ezért is jó lesz elmondanom
2016. aug. 21. 20:51
 5/11 anonim ***** válasza:

Én nem 22, hanem csak 20 évesként írtam a véleményemet, de szerintem az a 2 év már nem sokat számít. :D És amúgy sem kortól függ, hanem a lány hozzáállásától. Ha kedves, megértő, intelligens lányként ismerted meg, akkor veszteni nem veszthetsz semmit, mert normálisan fogja lereagálni, és jól fog neki esni.

#2 voltam

2016. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Szerintem tök fölöslegesek ezek a nagy vallomások. Hívd el valami közös programra. Előbb utóbb érezni fogod, hogy ő hogy érez, és ő is érezni fogja, hogy te mit gondolsz róla. Ilyen nagy vallomásokkal csak elijeszted. Kivéve, ha ő is beléd van zúgva. Viszont, ha nincs, és nem is ijeszted el, csak együtt lógtok, akkor még ki alakulhat valami.

Szerintem csak óvatosan a nagy szavakkal.

2016. aug. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha voltak olyan jelek, amikből arra következtettél, hogy ő is így érez irántad, akkor a "nagy szavakkal" sincs gond. Mármint ha jól értelmezted ezeket. Milyen "jelek" voltak ezek?
2016. aug. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így, ebben a formában ciki. 22/L

Én nem tudnám ezt lereagálni, mert zavarba jönnék. Szerintem kicsit visszafogottabban lenne érdemes tálalni.

2016. aug. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mi lett végül?
2016. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
engem is erdekelne
2016. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!