Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha a barátnőm szünetet kér...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm szünetet kér akkor mi a rákot kéne tennem/mondanom? Mellesleg külföldön van úgy hogy így még nehezebb

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen szerelmem?
2016. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát nem akarok én lenni a rossz hír hozója, de ez a szakításnak egy burkolt, visszafogodtabb formája ... ami igazából rosszabb, mintha elküldene a p***csába, mert így még reménykedhetsz abban ami úgy sem fog megtörténni ...

hogy mit tegyél? hát más f***szával könnyű verni a csalánt tudom, de ha meg akarod könnyíteni a saját dolgod, akkor elfogadni a dolgot, és ha lehet tisztázni, hogy pontosan mire is kell a szünet, és mitől lenne vége a szünetnek, és mikor? és amikor rájöttök hogy valószinű semmikor, ha lehet harag nélkül elválni, és külön folytatni az utadat

2016. aug. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mondod: "Viszlát és kösz a halakat"

Teszed: Telepíted a tindert a telefonodra.

2016. aug. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kidobni. Mert így ő fog.
2016. aug. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat^^ Lehet az lenne a helyes döntés hogy hagyom innentől, de ahogy ismerem magam bal@asz vagyok én kivárom a végét :/
2016. aug. 22. 16:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Várd ki szerintem
2016. aug. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha egy nő szünetet kér és mellé még külföldön is van, akkor az azt jelenti, hogy:

Bocs drágám, vannak mások, akik most reszelgetnek, majd ha hazamegyek folytathatjuk.

2016. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!