Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan írjak rá az osztálytárs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá az osztálytársamra aki tetszik nekem? Mellesleg nagyon sokat szoktunk szemezni és úgy érzem, hogy én is bejövök neki.

Figyelt kérdés
16/f

2016. ápr. 6. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Osztálytársal nem jó össze jönni. Össze vesztek egy osztályba lenni vele stb .. De ha nem vagytok veszekedős tipusok akkor jó minden . Meg ha nem flegma.
2016. ápr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképpen írj rá, örülne szerintem neki, csak talán ő is fél! És nem kell nagy dolgokra gondolni, kezdésnek egy szia is elég (jó, jó tudom jobb lenne előre megtervezni, de nem úgy fog alakulni-tapasztalat:'D). Amúgy pedig folytatásának ne egy témát válassz, pl.: házi, mert akkor válaszol és nem lesz semmi utána. Inkább érdeklődj iránta, hogy hogy van stb. Ha esetleg merészebb vagy, hívd el valahova élőben elhiheted könnyebb lesz!:) Meg, ha a suliban is tanítás előtt/után beszélsz vele akkor is egy picit közelebb kerülhetsz hozzá!;)

Remélem segítettem!

2016. ápr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!