Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Komolyan kapcsolatot akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan kapcsolatot akar vagy egy kihasználna mert épp nincs senkije?

Figyelt kérdés
Fesztiválon voltam és volt egy srác akivel már az első pillanattól kezdve flörtöltünk és behívott a sátrába beszélgetni,de tudtam hogy az nem beszélgetés lenne.Később amikor találkoztam vele,részeg volt de még úgy is flörtölt velem,utána pedig csókolóztunk,de aztán haza kellett mennem. Másnap egy haverom mondta hogy akkor éjjel lefeküdt valakivel a srác,viszont a barátnőmnél meg utánam érdeklődött,aztán pedig bejelölt FB-n és rám is írt. Szerintetek mit akar tőlem? Csak le akar fektetni vagy komolyan gondolja? Mert amúgy józanon nagyon jó fej meg rendes srác...
2016. aug. 23. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Két lehetőség van. Az egyik az hogy csak szexre kellesz neki. A másik az hogy részegen történt a másik eset és te érdekled igazán
2016. aug. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az, hogy rad ir, semmit se jelent. Ha hetekig ostromol szemelyesen randikon, es latod face to face, hogy erdekled, az valami. De a leirasod alapjan sajnos azt erzem,hogy csak a szexre kellenel neki.
2016. aug. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól hogy a csókolózásotok utan lefeküdt egy másik csajjal, még komolyan gondolja veled, ne aggódj. Becsüld meg ezt az aracsonyos, hűséges pasit.
2016. aug. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát nem tudom,vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban :S
2016. aug. 23. 19:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy benne 100%-ig biztos akkor gaz van. Bizz a megerzeseidben, azok nem vernek at.
2016. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!