Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondolhat? Szeretné ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bebee kérdése:

Mit gondolhat? Szeretné ezt a kapcsolatot, vagy csak nem akar bunkózni?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon közeli barátom aki nagyon tetszik. Humoros és mindig vidám. Egyik este bulizni voltam és megtudta, hogy szeretem.Azt mondta, hogy nem jönne össze velem, mert fél hogy szakítunk és nem beszélünk utána egymással. Közben folyton bókolgat, meg olyan célzásokat tesz amik arra utalnak, hogy szeretne valamit tőlem,azt is mondta, hogy ha x év múlva találkoznánk, és úgy alakulna akkor lehetne családot alapítani, stb.. Most mit tegyek? Várjak? Lépjek én?

2016. máj. 9. 16:44
 1/4 Fruzs33 ***** válasza:
Egyértelmű,hogy csak nem karta neked elárulni az érzéseit,de hidd el valójában szerintem ő is nagyon szeret,csak ez a fiú úgy működik akár egy lány. Ne érts félre,csak ezzel azt akarom mondani,hogy a nem lehet,hogy nála valójában igen.Nem lehet tudni.
2016. máj. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De hát visszautasított...erre akkor most mit lépjek? smároljam le random? vagy hogy?
2016. máj. 9. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Ő sem tudja szerintem kordában tartani a saját érzéseit.


Simán lehet, hogy megpróbálná, de valóban fél tőle, hogy elveszít. Ez nem megoldás... Ha nem jöttök össze, előbb utóbb mindkettőtöknek lesz más párja, és úgyis elveszít. Ezt mondd el neki, és beszéld meg vele, hogy te bizony belevágnál.


Hány évesek vagytok? Hetero kapcsolat?

2016. máj. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
16 és hetero kapcsolat
2016. máj. 14. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!