Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A fiuk milyen lanyokat szeretnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuk milyen lanyokat szeretnek?

Figyelt kérdés
Fiuk leirnatok azokat a dolgokat amiket szerettek 1lanyon?
2016. aug. 23. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Cici.
2016. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Hat, az atlag pavagyerekek az iszakos, ribis csajokat birjak, ilyen kb a 70%, a tobbi rendes intelligens lanyt Keres akik kevesebbre veszik a kinezetet, viszont o nekik kicsi az eselyuk, mert a jo lanyok is a rosszfiukat szeretik..:D Falling In Reverse-Good girls Like Bad Guys:3
2016. aug. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
aki tud helyesen írni.
2016. aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
a második válaszoló tökéletesen megfogalmazta a véleményem XD
2016. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Én a szép, vékonyabb lányokat, hajra legyen hosszú, legalább a válljáig érjen le, meg én bírom ha magasabbak, (mivel én 180cm vagyok) mert általában akkor szép formás lábuk van, hosszú combjuk. De van olyan picike lány is aki pl kinézetre nagyon tetszik. Személyiségre legyen kedves, jófej, vicces, ne egy nagyképű ribi, csak hát mostmár ugye ilyet nehéz a korosztályomban találni.

15/f

2016. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
A rövid haj nagyon bejön, akár az egészen fiús is. Belsőleg szeretem ha egy lány nyitott, önálló, érdeklődő, lehet vele beszélgetni mindenről.
2016. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Domiking12 ***** válasza:

Ők az ideálom, ha fehér lenne a bőrük, akkor az én szememben tökéletesek lennének!

Link róluk:

1. [link]

2. [link]

2016. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam személy szerint aki dohányzik és iszik minden héten az már felejtős csaj. 17F
2016. aug. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Palágyi válasza:
Azt aki saját magát adja , "eredeti " és nem idiota mint a tobbség ! Es nem tetteti a másik miatt az érzelmeit és az ilyesmit stb.
2016. aug. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!