Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, akik szeretnek szkanderb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik szeretnek szkanderben kihívni lányokat! Nem izgultok, hogy esetleg a lány nyer és ciki lesz nektek?

Figyelt kérdés
2016. júl. 13. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Akit lenyom egy lány, az akár nyugodtan át is műttetheti magát:D
2016. júl. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivan?
2016. júl. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lányokat kihívni szkanderben? Max. poénból, de nagy átlagban ennek semmi értelme.:D Kivéve, ha egy súlyemelő, vagy testépítő a lány... na jó akkor sincs, mert akkor meg valószínűleg ő nyom le engem.
2016. júl. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább nem szoktam lányokkal szkanderezni, nehogy az említett eset megtörténjen. :D

Bár volt olyan hogy direkt kihívtam egy lányt aki rendszeresen gyúrt. Alig bírtam lenyomni. Azt hittem eltörik a kezem.

De megérte. :D

2016. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kizavarom mosogatni meg főzni, kapálni, fát vágni, nem hülyéskedek itt vele.
2016. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

egyszer nővérem szkanderozott egy fiúval a fiú hagyta magát és kajak elhitte tesóm h normálisan nyert...

am sose nyomhat le fiút lány, csak ha a fiú hagyja magát. vagy ha halálos beteg... vagy ha előtte kétszer lecumizta vagy nem tom.

2016. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 16 éves kor felett a hasonló alkatú fiúk és lányok közül szinte biztos, hogy a fiú nyer (természetesen, ha a lány nem sportol versenyszerűen valamit). Olyan már volt, hogy meglepetést okozott a lány, de lenyomni nem tudott. Mondjuk az tényleg ciki lenne, ha egy 60 kilós csaj lenyomna, de ez nem hinném, hogy előfordulhat:)
2016. júl. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
buták vagytok.. 120kg erőemelő strongman vagyok.. igaz szkander nem az erősségem. de egy világbajnok nehézsulyu csaj ellen esélyem se lenne...a profi sport az profi sport
2016. júl. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!