Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lannyal kolcsonosen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lannyal kolcsonosen szimpatizaltunk egymassal, mikor rairtam nagyon jol elbeszelgettunk, de mennie kellett, mondta, hogy "majd kesobb beszelunk", akkor most neki kellene majd irnia, nem?

Figyelt kérdés
Es igen...1 hete varom h irjonxddd mondjuk megertem, h nem irt, mert abbol az egy hetbol 3nap meg nyaralni volt...de utana?

2016. aug. 23. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar beszelni veled
2016. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
le lettél koptatva öcsém :) tipikus koptatós duma ez a majd később beszélünk :D
2016. aug. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt meg nemertem h akkor face 2 face meg Miert akar?:DD
2016. aug. 23. 22:09
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

nyugi, nekem is írta a csaj tegnap hogy "holnap folytatjuk", hát írhattam neki, azóta se válaszol :DDD


legalább nálad a "később beszélünk" egy egyértelműbb lekoptató szöveg :D

2016. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Adelll ***** válasza:
84%
Lehet tebyleg csak nem er ra. Elfoglalt. Ilyen tenyleg letezik. Nem kell rokton megsertodni meg ilyenek :D
2016. aug. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak ez nem egy szep lany, viszont belsoleg azthittem aranyat erxd durva azert h egy ilyen lany is lekoptat...xdd Ki ker csajizasi tanacsot?:DD
2016. aug. 23. 23:33
 7/10 anonim ***** válasza:

hát most ha eddig egyszer beszéltetek, azért ráírhatsz még egyszer, hátha megint "olyan jól elbeszélgettek" ... aztán ha nem csak te ítéled olyan jónak, akkor majd keresni fog ... talán ... ha meg nem akkor meg engedd el, annyira meg nem szerethettél bele, hogy különösebb fájdalmat okozzon ...

a koptatás is esélyes, de ha aktívan válaszolgatott, kérdezett is, érdeklődött, és nem csak abból állt a beszélgetés, hogy te interjút készítettél vele, akkor még azért 1 beszélgetés alapján nem vonnék le ilyen következtetéseket ... kettő, három ilyen esetből már inkább :D

2016. aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 zsombor1969 ***** válasza:

Szerintem 1. elfelejtette a facebookját (alias nem jutott eszébe hogy írjon de élőben igen)

2. le akar koptatni (valószínűtlen)

3. várja hogy te is érdeklődj iránta ;)


12/f

2016. aug. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia!:) Szerintem irj ra megint. En is szoktam ugy elbucsuzni, hogy majd meg beszelunk stb.. Aztan vartam, hogy ujbol uzenjen nekem, ha meg nem irt akkor nem voltam neki eleg fontos.. Szerintem a legtobb lany azt varja, hogy a fiu irjon ra..es ha le akart volna koptatni nem hiszem, hogy igy koszon el.;)
2016. aug. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolso: Koszi a valaszt, VISZONT egy fiu is erezheti ugu, holy egyaltalan nemfontoa a lanynak es ilyenkor inkabb ignoralja...es egyszeruen nemertem, holy miert csak a final szabad rairni a lanyra:D
2016. aug. 24. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!