Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok fiúk véleményeteket...

Lányok fiúk véleményeteket szeretném ki kérni. Ugyebár mindig van egy lány. Élőben jól elvoltunk szimpatizáltunk később amikor facceen 3. -jára ráírtam ezt kaptam: szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

előtte az előzmény-2. beszélg. - barátnőivel volt és ráírtam és mindenféle hülye emotionokat linkeltek. Hát akkor én sem vettem komolyan.

és ez meg az esti beszélgetés:


Én-zavarhatok egy páár röpke pillanatra ?Ő-Ezek utan?Én-hm?mi után?ez új....Ő-Mindegy-Én-ti kezdtétek..vagy mi a baj ? Ő-Semmi-Én-de mond.... ha nagyon zavart akkor miért nem mondtad hogy menjek el ?vagy nem értem..... megsértettelek?tényleg ha ilyesmi van akkor sajnálom....bocsi Ő-Bar.tnőm szerint buta vagy-Én-egy kicsit lenézőek vagytok.....miért vagyok az?ilyet se mondtak még....Ő-Nem. Csak a semmibol itt ilyen nagy izet csinalsz. Dramazol-Én-

Nem drámázok... te mondtad hogy valami bajod van

nem akarok lelkizni csak mondd miért mondtad hogy "ezek után beszélni akarok"?

még te se tudod ugye

csak gyors el akartál üldözni

Ő:

Mi?? Te mosz ugy igazabol mi a franctol beszelsz?!

ÉN:

semmi... csak ki akarom deríteni most mi is a problémád...

Ő:

Az hogy nem hagysz beken es a semmibol dramat csinalsz de ezen mar csak nevetni tudok

Én:

jaa, hogy zavarlak????

én megkérdem mindig hogy zavarhatok- e?

Ő:

Igen de azt hittem hogy akarsz mondani valami ertelmeset


Igazábol innen nem akarom folytatni mert elkezdet szidni meg már régebben is összekaptunk, és hivatkozni arra meg hogy én ilyen olyan vagyok összehordott rólam minden olyat ami nem igaz... én próbáltam menteni a szitut de nem sikerült...

Általában egy lánnyal se kaptam még össze, pedig sokkal beszéllgetek... de őő...



2014. aug. 3. 16:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ad1: butus a lány, ad2: nem jössz be neki.

A másodikra tippelek. Bocsi.

2014. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
diagnózis: attention whore. Kerüld.
2014. aug. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
háát, azt nem mondanám hogy nem jövök be neki, mostmár biztos nem de elsőre nagyon jól kijöttünk, engem igazábol aaz érdekel hogy kinek volt igaza
2014. aug. 3. 16:44
 4/16 anonim ***** válasza:

igen én is a másodikra tippelek.


De kéredző amúgy tényleg, ilyenkor nem jó feszegetni az ilyesmit, ez most tényleg lehet fárasztó.


Ha annyira akarja úgyis elmondja, felesleges itt nyomozónak képzelni magad.


ÉS ha tegyük fel hülyének néz/butának akkor az nem fog változni attól hogy te miket kérdezel tőle. Most ilyennel zaklatni "gáz". Tehát ennyiben nem is az hogy igaza volt, de ez így béna volt.


Eeez így sok, itt kicsit eltúloztad, mi a baj? mi után? kiakarom deríteni mi a baj? nem értem?... ez már sok, egyszer rákérdezel az is elég lett volna.


Ez a drámázás itt félig meddig jogos. Szóval érted most ebből ilyen hosszú párbeszédet csinálni, hát öö ez nem egy olyan kellemes pozitív beszélgetés téma. Kb mint amikor xy egész nap csak sír neked hogy neki milyen szar, azt se szereti mindenki. Most ez nem ugyanez, csak mondom, ez se beszélgető téma.


Főleg ha még nem is ismeritek egymást olyan rég, akkor már inkább. De mondjuk nem tudom pontosan mióta, de ha jól veszem ki, egyszer találkoztatok aztán meg facebook, nahát ott még kár ilyen mélyen belemenni ebbe.


Aztán meg itt erősködsz hogy nem drámázok te mondtad hogy bajod van, ez már mind felesleges volt. Akkor vagy hagytad volna a francba, vagy ha volt bármi más mondani valód arról beszélni.


Most képzeld el fordított esetben, rád ír xy semmi kedved vele beszélgetni. Erre ő csak azért is elkezd faggatni hogy DEE MIII?? DE MIII?? ... JAJ ISTENEM SEMMI!! CSAK HAGYJÁL MÁR!! na kb..


Már az első 1-2 mondatnál hagynod kellet volna, úgyis látszott hogy nem akar dumálni. Rinyálni nem kell egy lánynak.

2014. aug. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
mert a beszélgetés végére mégiscsak én éreztem magam rossszul, na jó azért közrejátszik az is hogy ez amolyan első látásra szerelem meg hogy amiket mondott rólam fúú nah azt senkinek se kívánom, ez olyan 8 felé vágta a szivemet dolog
2014. aug. 3. 16:47
 6/16 anonim ***** válasza:

ja amúgy annyi, hogy, hát igaza nem feltétlen volt senkinek. Csak nem jöttél be neki vagy mit tudom én.


Azt itt túl sokat nem variált hogy most kinek miben volt igaza. Meg nem volt azért hű de nagy beszélgetés. Rákérdeztél 100-szor hogy mi a baj ő meg nem mondta. Ebben nem is lehet igaza senkinek. Há ez van.

2014. aug. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
igazad van...köszi
2014. aug. 3. 16:48
 8/16 A kérdező kommentje:
És ez a legnagyobb baj hogy nem lehet eldönteni kinek van igaza.....
2014. aug. 3. 16:50
 9/16 A kérdező kommentje:
Igazábol Őkezdte azzal hogy " ezek után" és én ezen problémáztam, mintha nem is tudom mit ártottam volna neki...
2014. aug. 3. 16:51
 10/16 anonim ***** válasza:

jah, az a lényeg hogy legközelebb ilyenkor hagyd a francba. DE azt se feltétlen úgy hogy küld el a francba.


Én velem is volt ilyen anno, aztán én is megtanultam. Lánynak "depizni" vagy bármi ilyesmi NEM NEM. Jó persze lehet van egy tök jó lány barátod akivel beszélgettek ilyesmikről de az más.


Úgy sima lány barátnak vagy random lánynak !NEM! mert aztán vagy te fogod bénának hülyének érezni magad később, vagy ő fog téged lenézni, vagy csak simán na ez csak rinyálni tud ezzel se beszélek ha nem kell.


https://www.youtube.com/watch?v=Blkx0K_GQZ8#t=135


rofl, ez vicces, meg úgy részben jól amit írtam


jó mondjuk talán ez már kicsit túlzás, de na tényleg. Vagy ott hagyod, persze azt se úgy hogy "JÓ AKKOR ROHADJ MEG! CSÁ!" vagy dumáltok másról, bár ilyen indítás után már nehéz, ezért nem is kell ilyet felhozni.. ööö, ja meg ez a bocsi zavarok ez se kell annyira. Ha nem zavarhatsz akkor úgyse válaszol, ja

2014. aug. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!